Boks icin onerileriniz neler?

Grup ders mi aliyim yoksa bireysel mi? Fiyatlar nasil? Bu konularda bilgi verebilirseniz sevinirim tesekkurler...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• grup ders almanı önerim hep daha ucuz hemde arkadaş edinmiş olursun 60 -120 arası değişiyor fiyatı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bireysel alınca daha iyi yumruk mu atılıyor?

0|0
    0|0
    • 3ay

Grup dersinde 20 kisiyle ugrasiyor hoca. Ama bireyselde daha cok ustune dusuluyor daha iyi temel aliniyor diye duydum sen ne dusunuyosun bilmiyorum

• 3ay

Hadi ya gecmis olsun hastaligin mi var? Bende vucut var zaten 100 kiloyum 1.75 boyum var. Daha onceleri boksa gitmistim ancak hoca ne yapacagini soyluyor kontrol bile etmiyor sonra oteki hareketi gosteriyor temeli cok oturmadi. Ilk basta teknik ogrenene kadar bireysel alsam sonra grup dersine gecsem nasil olur?

• 3ay

Sağol, eklem romatizması var ağır sporlar yasak o yüzden yüzme ve fitness takılıyorum.
      Hocan iyi değildir benim hoca akrabağım.😄

Kilon çok fazla şekeri, yağı ve hamuru kesmen gerekiyor. İlk etapta birşey öğrenemezsin zamanla olur yılma pes etme.
      Bence kilondan dolayı hocan biraz geri duruyordur.

Yanlış anlama spora gelip 1-2 ay sonra bırakan çok olduğu için seninde böyle yapacağından şüphelenip üzerine düşmüyordur.

İstikrarlı ol kendini geliştirmeye çalış zamanla arkadaş olursun herşey daha güzel olur.

Yükleniyor...