Rüyada büyü yapıldığını görmek ne demek?

rüyamda karaçarşaflı bir kadın bana büyü yapacağını söyledi daha sonra korkarak eve kaçtım bir baktım evde yine aynı kadın banyoda büyü yapmış bu ne demek oluyor çok korktum bu rüyadan arkadaşlar bileniniz varsa yorum yapsın

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Rüyalar bilinçaltı korkularının birkaç dakikalığına bilince yükseldiği ortamlardır , hiç bir şeyin belirtisi kanıtı habercisi de bu yüzden olamaz . Ayrıca kimse kimseye büyü falan da yapamaz , bu korkuları sömürenlerin güzel güzel dolandırma tarzıdır.

Peygamberimizde bile böyle bir yetenek yokken kim ki peygamberimizden daha aziz de oturup ümmete büyü yapacak , başkası da muskasını yazacak ?

Boş şeyler rüyalardan anlam hikaye büyü çıkarmak, kendin söylüyorsun zaten korkun olduğunu bu konulardan . Ne kadar korkarsan o kadar da aklına da girer mantığına da rüyana da ...

Bu fikri ben yıllardır savunuyorum ve o aklına gelecek ilk saldırı lafı da " sana da büyü yapsınlar görürsün " çok kez söyleyen de oldu. Hatta iki kez büyü yaptığını söyleyen de oldu direk yüzüme yüzüme .

Ne mi oldu ? İnanmadığım için korkularımda yer almadı ve hiç birşey de olmadı .

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• link

burdan sorabılırsın sen soruyorsun sıte cevaplıyor ruyan yorumunu

0|0
    0|0
  • rüyan gercek olabilir.sana birisi büyü yaptırmak istiyor demekki.banyo yaptığında bir kova suya nas felak ihlas surelerini oku.son olarakta fatiha oku ve başından aşşa besmele cekerek dök.abdestli gezmeye gayret et bide allaha sığın

0|0
    0|0
    • gerçekten olabilir mi böyle şey bazen ruh halim çok kötü oluyor bir anda ya büyü varsa =(

• olabilir.ruh halin kötü oldumu yasin oku

Kızlar Ne Diyor 2

• link

Zamanın olursa mutlaka izle.

Peygamberimiz kötü bir rüya gördüğümüz zaman suya anlatmamızı ve daha sonra bunu dökmemizi tavsiye eder. Kafanı sakin tut.

Olur olmaz da herkese rüyalarını anlatma.

1|0
    0|0
  • bende korktum :(((((((((((((((

0|0
    0|1
Yükleniyor...