Sizce ayrılmalımıyım?

arkadaşlar biraz uzun olcak ama okursanız sevinirim sevgilimle 5 aydır beraberiz ama bu 5 ay içinde başımıza gelmedik kalmadı biz yinede ayrılmayı hiç düşünmedik bile ama son zamanlarda kafamı kurcalayan şeyler var o benim hayatımda ilk kez elini tuttuğum öptüğüm kişiydi vede son olmasını istiyorum ailem onu biliyor ama her defasında bana uygun biri olmadığını söylüyor annem maddi olarak durumları pek iyi sayılmaz ben işin parasında değilim zaten ama annem normal olarak gelecekte iyi bir yaşamımın olmasını istiyor sevgilim polis olmak istiyor dersleride hiç iyi değil ailem polis olarak gelmeye bile kalkmasın karşımıza dedi şark görevi falan zor olduğunu duydum polislerin hayatının ama o ısrar ediyor şu notlarını düzelt lütfen diyorum hiç önemsemiyor takmıyor bile bisürü 1'i var işi gücü aylak aylak gezmek bu bana çok aykırı bişey ama onu bırakamıyorum bitürlü aslında her yönüyle bana çok aykırı biri istesem Şu an benden hoşlanan tamda bana uygun biri var ama ben çok alıştım ona bırakamıyorum onsuz hayat korkutucu geliyor sizce napmam gerekiyor?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• daha 5 ay olmus ve bu dertlerlesin ve aylak aylak gezip her yönüyle sana aykiri olmasindan baska ne sebeb ariyorsun ayril bence... ayni bendeki gibi konu ilk sevgilimdi dedim ilk defa öptüm elini tuttum ama icimden düsünüyordum her yönüyle bana aykiri ayni dedigin gibi ama seviyorum saniyordum alistimki onsuz yapamam diyordum ama icimde hep birsey vardi 2,5 senem öyle gecti en son tak etti nasil dayanmisim diyorum suan.. neden uzatmisim diyorum icimdeki his vardi neden... simdi sevgilim var ve sükür cok mutluyum ask buymus :) icim rahat evlenmek istedigim adam o oldugunu biliyorum... yani cok uzatma derim ayni olacak diye bisi yok ama iyi düsün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ayrılın.

Sadece bazı ilk heyecanlar yaşadığınız için bu kişi sizin hayatınızda önemli gibi görünen bir yer işgal ediyor.

Ancak hayat sadece "ilk yaşadığınız" duygulardan ibaret değildir. İçten içe doğru insan olmadığını sizde biliyor gibisiniz zaten.

Ayrılın, hiç arkanıza da bakmayın. Bir kaç sene sonra zaten geride birşey kalmamış olduğunu farkedeceksiniz.

1|0
    0|0
  • çok uzun yazmışsın ayrılma bence

0|0
    0|0
  • Bi kere öncelikle kafan bir başkasında iken başkasını sevebilmen çok zor hatta imkansız boşu boşuna ne sen üzül ne de o çocuğu üz yazık olur şimdiki sevgiline gelince tanımıyoruz tabi ama biraz daha tanımaya çalış dersleri zayıf olabilir bu illa da kötüdür anlamını çıkarmaz biraz zaman tanı daha çok başındasınız işin bekle eğer gerçekten o da seviyorsa seni mutlu olabilirsiniz tabi ama boşa da ümitlenme biraz bekle ilerlesin ilişkiniz

0|0
    0|0
  • anladığım kadarıyla lisedesin. liseden üniv.e geçince bir dizin şey yaşıcaksın.ailende seni düşünüyor belli ama onu küçümseyici konuşması yanlış saygısızlık bence. sen kalbinin ve doğrularının sesini dinle.

0|0
    0|0
  • Gelecegin için bırakman şart gibi gözüküyor çünkü aylak aylak geziyor dedin bu çok net herseyi boşver aylak aylak geziyor lafı çok açık herşey için bence bir yerden baslamalısın.

1|0
    0|0
  • Söylenecek bir şey yok kendini ifade etmişsin doğru olanı yap istersen ve sana uygun oğlana git, veya canının çektiğini yap ve bu oğlanı hiç bırakma.

0|0
    0|0
  • ayrıl evladım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onunla ciddi ciddi konuşmalısın , ilerde sana ve ailene akabilecek biri olması lazım hiç olmazsa çalışmayı bilen sorumluluk sahibi olmalı. ve ailesi onu özel okuta bilirmi okutursa sorun olmaz birdüşün ders notları çok önemli değil önemli olan.sorumluluk üstenebilirmi

0|0
    0|0
    • şöyle birşey var bizim ailede herkes en az üniversite mezunu ve ailem kesinlikle üni. bitirmemiş birini kabul etmezler bu yüzden çok önem veriyorum notlara

Yükleniyor...