Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu izahı olan var mı ?

merhabalar 2 sene önce ayrıldığım sevgilimi dün aradım rahatsız ediyorsam hemen kapatabileceğimi ifade ettim neyse konuştuk ve görüşmek istediğimi herhangi bir sebebimin ya da farklı amacımın olmadığını ifade ettim oda cumartesi görüşelim boşum dedi bugünde ms attı görüşmemizden rahatsız olabilecek birisi var diye ...anlayamadığım nokta madem bu tarz bir durum mevcut neden dün ifade etmedi tamam deyip de bugün böyle söyledi ne yapmaya çalışıyor anlayamadım ne şimdi bu biri bana da anlatsın !

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• kız arkadaşımın görüşme günü saati söylemesi ve sonra boşver görüşmeyelim demesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Büyük bir ihtimalle yeni sevgilisine, eski sevgilisi ile görüşeceğini söyledi. O da olmaz dedi :)

1|0
    0|0
  • Muhtemelen sonradan görüşmek istemediğini fark etti hem senin içini acıtacak bir yol izlemek istedi. Sevgilim var gelememe getirdi. Bence öyle birşey yok hikaye.. Ama boşver üzerine gitmeni tavsiye etmem kendini küçük düşürme

0|0
    0|0
  • ilk soru şu sen ne bok varda arıyosun ? ne olursa olsun eski sevgiliden dost olmaz !

ikincisi adam tam iş üstündedir kızı ayarlamıştır o dakikada sana mesaj atmıştır seni tınlamadığı için. bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • E önce kendine sorsana? Madem seninde görüşmek için herhangi bir sebebin yok ne diye arar görüşmek istediğini dile getirirsin ?

0|0
    0|0
  • seninle görüşmek istiyor ama ...kızı da elinden kaçırmak istemiyor...hiç görüme..bir aldatılmaya malzeme olursun...

0|0
    0|0
  • ilk etapta iyi bir fikir gibi gelse de sonradan düşününce dimyat a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak istememiştir. Kaldı ki dediğine göre dimyat pirincini denemiş arkadaş

0|0
    0|0
  • Senin eski sevgilin sen bilmiyosan biz nasıl bilelim abla niye bağırıyosun

0|0
    0|0
  • senin bir kız arkadasın bu cocukla şuan cıkıyo olabilir

0|0
    0|0
  • Pe rhiz yapan tursu yemezmis

0|0
    0|0
  • peki o 2 sene içinde hayatına erkek aldın mı?

0|0
    0|0
  • Belki ilk önce şaşırdı hoşuna da gitmiş olabilir ama ikincisinde hatasını anlayıp doğruyu söylemiş..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kim ayrılmıştı önce o mu sen mi?

0|0
    0|0
    • ben ayrıldım

• dayanamadım aradım 2 senedir unutamadım belki görürsem kendi içimdeki duygular netleşir dedim isteğimi belirttim olur dedi sonra da görüşmek için uygun zaman değil şuan dedi neden deyince de rahatsız olabilecek birisi var dedi

• cevap atma. Eğer öyle bişey yoksa zaten kendiliğinden o da mesaj atar bir süre sonra

• Pekala siz neden görüşmek istiyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Bence aradağına şaşırdı. Kırmak istemedi. 2 yıl geçmiş ve onun hayatında demek ki biri var. Yanlış bir şey yapmaktan kaçmıştır :)

0|0
    0|0
  • ee sen hiçbir amacın olmadan buluşma teklif edersen o çocukta böyle mms i patlatır

0|0
    0|0
  • Evet düşünmüş taşınmış ona ne kadar değer verdiğini anlamıştır,sana da bunu ifade etmiş aslında

0|0
    0|0
Yükleniyor...