Kapat

Hergün spor yapmam vücudumu düzene sokar mı?

arkadaşlar boyum 175 kilom 77.şöyle yaz tamamen gelene kadar hergün spora gitmeyi düşünüyorum zaten yapıyorum ama hergün yapmayı planlıyorum artık.günlük en az 45 dk en fazla 2 saat olarak spor yapsam şöyle güzel bir vücudum olur mu?tabi sağlıklı bir diyet uyguluyorum ve bol su içiyorum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kendim fitness yapiyorum tavsiyem her gun yapma haftada 4 gun idealdir. Fazlasi hem canini cikartir hemde vucut alisir. Bol su icmen cok iyi ama abartma kaslarinin %80 i sudur. Lifli besinleri cidden oneririm. Mesela : Salatalik onda iyi lif var. Tok tutmasi bakimindan iyidir. Aka iyi bir vucudum olucak diye canini cikarma hemen olmaz mesela ben 2 senedir ugrasiyorum yeni ideal vucuda vadim gerci senin isin basit yaglari atsan yeter. Su cayi oneririm ilk basladigimda diyetisyenim vermisti.

2 dilim zencefil

1 tarcin

Bir kac tane karanfil

2-3 dilim limon

Bunun ustune sicak su katip az bisey bekle ic sonra ayni malzemelin ustune su koya koya bir gun boyunca icebilirsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• düzene sokar

0|0
    0|0
  • bu sporun üstüne yag eritici masaj yağları var onları sürerek masaj yapabilirsin sıvazlayabilirsin kilolu bölğeni yag sürerek

0|0
    0|0
  • tabiki. minimum 4ay devam ama.

0|0
    0|0
  • evet kilo vermeyi bırak kaslar toplanıp daha güzel duruyor insan.

0|0
    0|0
  • en etkili spor tempolu yürüyüş

0|0
    0|0
  • Her gün spor olmaz. Haftada 4-5 iyidir. Vücudun dinlenmeye ihtiyacı var.

0|0
    0|0
  • Ara vermediğin sürece faydasını görürsün...

0|0
    0|0
  • Evet kendimden biliyorum ama kafana gore yapma spor salonuna git

0|0
    0|0
    • evet zaten spor salonuna gidiyorum sence az çok toplanır mı vücudum?

• Tabikide ben 2 senedir body yapiyorum 2 sene once 80 kiloydum simdi 57 kiloyum ve erkegim sen bir kizsin sen dusun

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• ekmek yeme yağlı yemek yeme ne yaparsan yap haftada 3 kilo garanti

0|0
    0|0
Yükleniyor...