Türkiyede futbol bitmiştir artık TFF istifa ermeli mi sizce?

nereye kadar bu böyle devam edecek bjk hakem hatalarıyla kaç puan kaybetti ama rakipler özellikle fenerbahçeye yapılan bu kayırma allah belalarını versin

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• bjk gs maçında hakem emek hırsızına penaltı verdi fenerbahçe kayırılmış oldu.

fb bjk maçında fenerin buz gibi golünü ofsayt diye kesti fener kayırılmış oldu

canerin lan demediği sonradan ortaya çıktı 2 maçlık cezası onandı gökhan zan'ın kırmızısı iptal edildi fener kayırılmış oldu

sivas fenerbahçe maçında kuyt ceza sahasında düşürüldü penaltı verilmedi fener kayırılmış oldu

gs kayseri maçı 1-0 ken amrabat oyuncuyu düşürüyor penaltı yok fener kayırılmış oluyor

akhisar fenerbahçeye ofsayttan gol atıyor fener kayırılmış oluyor

bursaspor galatasaraya gol atıyor hakem iptal ediyor fener kayırılmış oluyor

Allah hepinize akıl versin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• TFF olmasa Fener şu anda Ptt 2. ligde Göztepeyle maç yapıyordu ama TFF sayesinde hala bu ligde oynuyorlar ama en güzelide Bu TFF ye rağmen Şampiyon olmak

0|2
    0|3
  • şerefli 2.liklerin takımı büyük Beşiktaş

0|1
    1|1
  • Eğer ki öldürülen taraftar Galatasaray taraftarı olsa ve Fenerbahçeli öldürse Aziz Yıldırım bir toplantı yapar ve onu da savunurdu.

Fenerbahçe suçlu değil, Aziz Yıldırım futbolu bu hale getirdi. Taraftarı umarım tepkisine devam eder. Yollayın şu adamı da şerefli mücadeleler başlasın artık

0|0
    0|0
  • gs ve fb ağlasın biz de gülelim

0|1
    1|0
  • Nouma şeysini ellerse 7 ay başka biri ellerse 4 maç demirören açıklama yapmış noumanınki daha büyüktü büyüklüğüne göre ceza veriyok demiş

0|0
    0|0
  • Herkes hakemlerden yana dertli. Ama en çok Fenerin kollandığı da bir gerçek.

0|1
    0|1
  • BJK en çok zarar gören takım oldu bu sezon /Hakem kurulu üyesi dedi bunu/

istifa etse kim gelir Aziz yıldırım mı unal aysal mı?

artık namuslu insanlar o koltukta oyurmak istemiyor.

0|1
    1|0
  • TFF denen şey komple istafa etmeli futbol bitti ?

ben son derbide olsaydım sahaya atlayıp cüneyt çakırı hastanelik ederdim satılıklar olduğu sürece futbol olmucak not GS liyim.

1|0
    0|0
  • aynen ama istifa etmez ki yüzsüz i*netorlar

0|0
    0|0
  • link bu resim herşeyi anlatıyor.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'a yapılan torpiller olmamalı, haklısın.. (ertelenen cezalar Vs.)

0|0
    1|0
  • çok haklısın katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • Ligde Fenerbahçe kadar kollanan takım yok. Yakın diye söylüyorum son Es Es maçındaki buz gibi gole ofsayt demeleri. Hatırlarsanız Webo'nun pozisyona son dk'da penaltı vermişlerdi. Adeta üfledi adam. Geçen hafta Eboue'nin pozisyonu devam ettirdiler. Yani Kadıköy'de Fenerbahçe ayan beyan kollanıyor. Tv'de ses ediyorlar ama nafile...

0|1
    0|1
    • Yürü git çocuk. Oyuncunuzun cezasını erteliyolar onu konuşmazsınız

• Öyle bir madde varsa neden kullanmayalım. Asıl sen çocuksun. Maddeyi yaratan mı suçludur yoksa mevcut maddeyi kullanan mı. Volkan'da açıklama yaptı bende kullanmak isterim diye küfür mü edelim şimdi. Madde hala duruyorsa oda kullanır Bjklı oyuncu da kullanır herkes kullanır oke...

• En çok galatasaray torpilli ligimizde

0|2
    2|0
  • gs kollanmıyormu

0|3
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

• o tüpçüyü de onlar oraya getirdi

0|0
    0|0
  • Pascal aynı hareketen 7 ay ceza aldı bu dengesize 4 maç caza veriliyo şaka gibi valla..

Demirören'in başkanlık neyine ya insanı futboldan soğutuyolar resmen..

0|0
    0|0
Yükleniyor...