ACİLLL? %16 yağ oranım ama göğüs göbek ve çevresi aşırı bir yağ olmasa biraz var yağ napabilirim?

Bundan 1 ay önce 92 kiloydum ve 10 kilo verdim. Şu anda günlük çalışma programım var ve düzenli yapıyorum 4 kiloluk bir dambıl ile kollarım, omzum ve iman tahtası dediğimiz göğüs üstü kaslarım gelişmeye başladı ama şöyle bir sorun var arkadaşlar. Ben şu anda 82 kilo 1.84 boy ve yağ oranım %16 yani ideal tam iyi ama göğüste biraz daha fazla göbek ve çevresinde biraz daha az bir yağım var yani bundan rahatsızım napabilirim 1 aya erimesi lazım hepsinin?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yağlardan kurtulmak için kardiyo yapman lazım. Koşmak olabilir, ip atlamak bacak şekillendirmede çok iyi ve yüzmeden sonra en iyi ikinci spormuş.

Ekipmansız yapılabilecek olanları yazayım.
    Burpess
    Pushups
    Jumping jacks
    Bicycle crunches
    Mountain climber

0|1
    0|0
    • 3ay

Evet yapıyorum düzenli çalışma derken ondan bahsetmiştim ama ciddwn çok yoruyor ortalama 45 dakkika 1 saat falan yapıyorum 150-200 kalori yani 300-400 gram gidiyo hayvan gibi teliyorum

• 3ay

Bayağı iyisin o zaman ya, devam. 👊

• Kesinlikle Funny Jumps al zıplayarak 1 ayda fit olursun sabah ve aksam 10 dakika boyunca ziplayarak hareketler yap ben faydasini gordum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...