Atalay Demirci hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Atalay Demirci hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Bana yapılan ve anlatılan şeyler üzerinden gidiyor gibi geliyor. Çok da komik ve başarılı bulmuyorum, peki siz?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• yetenek sizsiniz'deyken bişeyler anlatıyordu falan seyirci gülüp alkışlıyordu sürekli sanki önceden ayarlanmış ve planlanmış bir şekilde jüri ve salonun içindekiler övüp duruyorlar . bence reklamını yaptırmak için falan çıktı tvlere . hem biraz ata demirer biraz cem yılmaz çakmalığı gördüm fakat daha kalitesiz showları...

0|1
    0|0
  • Cem Yılmaz'ın çakması gibi diyeceğim ama daha da kalitesiz =/

2|1
    0|0
  • Üzerinden gidiyor ne anlamında oluyor?

0|1
    0|0
    • Onların anlattığı esprileri ve olayları anlatmak.

• Hmm, aslinda geçenlerde geç olarak survivorda gördüm. Ama yeteneksizsinizde anlatigi olay pisgolojik erkekler niye dinlemesini bilmez kadınlarda Park etmesini bilmez diye bir kitapda okumuştum. Ve komik anlatı baya güldüm ondan sonra görmedim... O gün için başarıli buldum deyim.

• bence değil

0|1
    0|0
  • adam hakıyla yapıyor.. hoşuma gidiyor evet komikte.. ama yani cem yılmazın tırnağı olamaz gibi gibime geliyor =)

0|1
    2|0
  • bende komik bulmuyorum yapmacık gelio...

0|1
    0|0
  • kendi çapında bişeyler yapıyo ama cem yılmaz la falan karşılaştırılması saçmalık

1|1
    0|0
  • fena dııl bncee yanıı dogal bırıı

0|1
    0|0
  • Günlük sıradan şeyleri anlatıyor bunları her insan yaşıyor biliyor zaten komik bir tarafı yok. Milletimiz böyle insanları şımartmayı sever zaten..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç beğenmiyorum kendisini en ufak bir tebessüm oluşturamadı bende

1|1
    0|0
  • yıllar önce izlemiştim, canlı canlı o zaman meşhur değildi bu kadar, ama esprileri hoştu. muhtemelen ben çocuk olduğum için güzel gelmişti şimdi bakıyorum da fıkra komedisi gibi geliyor

0|1
    1|0
  • komikliği yok saçma sapan şeyler analtıyor hep

beyaz showda komiklik olsun diye gülşene az sataştı kapak etti gülşen onu

şakaları komikliği 5 para etmez.

0|1
    0|0
  • hiç dinlemedim

1|1
    0|0
Yükleniyor...