Siz olsanız ne yaparsınız

sevgiliniz sizden sogumuş ve dogru düzgün konuşmuyo bile yenidne nsl aşık edersiniz baglarsınız kendinize çünkü çok seviyosunz ayrıl gitsin demeyin lütfen 8 ayda ona okadar baglanmışımki çünkü yeniden bana aşık olmasını istiyom sewmiyomusun diyom sewiyorum diyoda ama sogu işte

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bende aynı durumdayım sanırım o kişiliğine çok bağlı bir de soğuma nedenleri ama her şey zamanla oluyo onun gözünün önünden ayrılmayıp eski güzel günlerinizi hatırlatmaya çalış bence.bu iyi gelecektir bende bunu uyguluyorum ve aynı zamanda da sanal ortam ya da tel yerine mümkünse yüz yüze konuş bu onu yumuşatacaktır bide sakın onu mesaj yağmuruna tutup boğma.Umarım düzelirsiniz seni çok iyi anlıyorum

0|0
    0|0
    • ya 2 ay ayrı kaldık kapanmamı istedi kapanmadım die bu pazar piknige gidicez bu 2 kez gidişimiz olcak onla ilk seferki gibi ıcakmı davranıyım onun bana davrandıgı gibimi davranıyım

• ikisi gibi de davranmak zorunda değilsin tek seçenekler bunlar değil araya hafif mesafe koymalısın ki bence bir hata yapmış çünkü bunu anlamalı ama seni anlıyorum ben kendi sevgilime tavır koyamıyorum zaten ayrıyız iyice soğur diye senin içinin rahat etceği bişey yap bence

• off off kafam alak bulak olmuş

Erkekler Ne Diyor 1

• boşuna uğraşma.Bİrkere ipler koptumu birdaha zor

0|0
    0|0
    • ya mutlaka bir yolu vardır başlarda çok peşimden koştu

• olabilir.Benimde peşimden bir kız koştu zamanında istediğin elde etti sonra ben onun peşinden koştum.Ne olabilceğini hiçbirzaman kesitermessin hayattta.

• çok dogru

Kızlar Ne Diyor 1

• benimde 4 yıllık ilişkimde aynısı oldu ama boşver bencede olmayınca olmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...