Ve yürüyüşümüz başlasın mı?

En sıkıntılı Zaman'larda bile yanımda olan yürüyüşe teşekkür ederim; Küçükyalı Sahilden başladık bakalım yürümeye. Hedef Kadıköy Metro durakları👍👍

Ve yürüyüşümüz başlasın mı ??

Güncellemeler:
3ay Bugün sadece 20,57 km koşu/ yürüyüş yapabildim sadece 😞😞😞

5|0
24|4

En İyi Kız Görüşü

• Bende bir keresinde Merter'den Şirinevler'e yürümüştüm. Otobanda yürüdüğüm için çok kez trafik kazası atlattım. Iyi yürüyüşler.

0|1
    0|0
    • 3ay

Teşekkürler efenim😞😞😞😞aman dikkat edelim 😞😞😞

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Çok yüklenme kendine bence yürüyüş kafayı dağıtmaya iyidir havayı değiştirir zaman her şeyin ilacı ve şükür ki acılar ilk anlarındaki gibi kalmıyor.

0|1
    0|0
  • Bu yürüyüş ne için kanka 😂

0|1
    0|0
    • 3ay

Gönül işlerinden dolayı artık Ruhumun daralması nedeniyle ve "Petresque" adlı bir uygulama sayesinde yürüdükçe/ koştukça barınak hayvanlarına yardım yapılması nedeniyle kanka 😞😞😞😞

• Ne için yürüyüş?:p

0|1
    0|0
  • Amaç ne ki 😑

0|1
    0|0
    • 3ay

Spora teşvik etmek ve bu arada yardıma muhtaç barınak hayvanlarına yardım etmek ( telefon uygulaması ile ne kadar çok yürürse katılımcılar, sponsor şirket barınaklara o kadar çok yardım ediyor), Bir diğer amaç da içimi rahatlatmak ve içinde bulunduğum sıkıntılı ruh halinden spor ile biraz olsun kurtulabilmek😞😞😞😞

• Davet eymişsin ama pek anlamadım

0|1
    0|0
    • 3ay

Yürüyüşe teşvik etmek, hareketli bir hayat yaşama amacıyla dikkat çekmek istedim efenim 👍👍

• Yaheyya kesicem seni bak ne bu bildirim bildirim ya aaa 😂

0|1
    0|0
    • 3ay

Efenim kusura bakmayın, sorularınız olursa beni sorularınıza davet edebilirsiniz. Rahatsız ettiysem çok özür dilerim 😞😞😞😞😞

• 3ay

Amaaan bosver

• 3ay

😞😞😞Keşke😞😞😞

• İyi yürüyüşler.

0|1
    0|0
  • Başlasın 😕

0|1
    0|0
    • 3ay

Hüzünlü ama yine de başlamalı 💪🏼💪🏼💪🏼👍😌😌

• yurumeyi ben de seviyorum

0|1
    0|0
  • Başlasın

0|1
    0|0
  • İmrendimm👌

0|1
    0|0
  • İyi yürüyüşler yürümek güzeldir :)

0|1
    0|0
  • Yapabildim sadece derken? 20 km diyon yaa. 😛

0|1
    0|0
    • 3ay

Evet efenim... Maalesef ne içimdeki yangınları söndürmeye, ne de ruhumdaki cam kırıklarına deva olabildi... Belki de buradan memlekete kadar yürümeliyim😞😞😞Belki o süre içinde dindiririm yüreğimi 😞😞😞😞😞

• 3ay

Ne yaşadın sen ya? 😞

• 3ay

Üzücü şeyler efenim 😞😞😞

• Yürüyüş kosu.. En sevdigimm

0|1
    0|0
  • Kime yürüyeceksin yolun sonunda😅

0|1
    0|0
    • 3ay

Efenim kimse kalmadı, hepsi hayal oldu gitti... Değer verdiğim, ve yaptığım aptallıklardan dolayı ruhum rahat edemiyor, bende kendimi yürüyüşe/koşuya verdim😌😌Aslınd iyi birşey, acıyı güce çevirmek bu olsa gerek. Bir de "Petreque " diye bir uygulama var, ne kadar çok yürürsek barınakta yaşıyan hayvanlar için o kadar yardımcı olunuyor. Bir de onun için yürüyor/ hafif tempo koşuyorum 😌😌😌

• 3ay

Ricalar efenim

• 3ay

Ricalar ederim

• Bende istiyoruuumm şu sıralar en ihtiyacım olan şey

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen efenim, insanın ruhu daralınca ( ki bu aralar öyle) en ihtiyaç duyduğu şeylerden biri 😌😌😌ben yürüdükçe/koştukça huzur buluyorum 😌😌😌

• 3ay

Bende gece de huzur buluyorum.. Herkes uyurken sessiz de düşünmek tartmak güzel oluyor.. Rüzgara bırak kendini.. Dene bir işe yarıyor 👍

• 3ay

Evet efenim çok haklısınız; deneyeceğim 😞😞😞😞

• Kolay gelsin. s

0|1
    0|0
  • aa bilsem bvende gelirdim ya iki gündür maltepe sahilinde yürüyorum zaten

0|1
    0|0
    • 3ay

olur Tabiki efenim, belki Birgün karşılaşırız 😌😌😌ama çok iyi oluyor, insanı rahatlatıyor yürümek 😌😌😌

• 3ay

evet ya yürüyelim bende tek sıkılıyorum

• 3ay

Olur efenim Tabiki müsait bir vakitte olabilir 👍👍👍

• Yürümek güzel😊

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen 😌😌hemde o kadar güzel ki😌😌hele bir de hafif tempoda koşu varsa miss 😌😌😌

• 3ay

Sahilde efenim; Küçükyalı-Kadıköy arasındaki sahilde genellikle. Çok rahat bir ortam gerçekten 😌😌😌😌

• 3ay

Hmm. Pardon 😊

• Ne kadar sürer tahmini

0|1
    0|0
    • 3ay

Tam bilmiyorum maalesef, bir kere çünkü çok dinlenerek gitmiştim yavaş yavaş o yüzden hıza bağlı değişir efenim 😌😌😌

• 3ay

Anladım 😊👍 iyi yürüyüşleer

• 3ay

Teşekkürler efenim 😌😌👏🏻👏🏻👍👍

• Kaç kgsin

0|1
    0|0
  • Yine senden soru daveti😂
    İyi yürüyüşler😂

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• sen kap bayragı biz arkadan geliriz, bilader olay ne bu ara mevzumuz ne niye yürüyoruz :D :(

0|1
    0|0
    • 3ay

Gönül işlerinden dolayı artık Ruhumun daralması nedeniyle ve "Petresque" adlı bir uygulama sayesinde yürüdükçe/ koştukça barınak hayvanlarına yardım yapılması nedeniyle kanka 😞😞😞😞

• 3ay

anladım eyvallah güzel bir şeye ön ayak oluyorsun o zamanvalla biz avrupa yakasının taksisiyiz orda olsam bende katılırdım sanırım :D şairin dediği gibi
      yok olup bu derdin özge çaresi
      sen hız hız kazaya uğrayacaksın
      yoktur bu yolların yol işareti
      akışına bırakacaksın :D akışına bırak geçer yani

• 3ay

Umarım 😞😞😞😞

• başlasaın

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...