SPORCU BESLENMESİ İLE İLGİLİ HAZIRLAMIŞ OLDUĞUM PROGRAM NASIL?

Spor ile ilgilenen arkadaşlar yorumlarsa çok sevinirim kim sporla ilgileniyorsa mesaj attım pek fazla geri dönün olmadı bende kendim ordan burdan araştırma yaparak bu programı hazırladım şunu da belirteyim
**Sabah aç karnına maydonozlu limonlu su içiceğim ayrıca öğünlerin yanında bol yeşillikli salata veya brokoli tarzı şeyler yiyeceğim
** Haftanın 6 günü spora gidiyorum ağırlık ve kardiyo karışımı çalışıyorum.
SPORCU BESLENMESİ İLE İLGİLİ HAZIRLAMIŞ OLDUĞUM PROGRAM NASIL?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• ara öğün yapma, if yapabilirsin. sürekli tavuk, balık, köfte yemek saçma. mesela akşam 4 çeşit protein yerine tek çeşit yap, mesela 250-300 gr yeşil mercimek ile salata yap.
    6 gün değil 1 gün ara vererek spor yap, kardiyoyu ağırlıktan sonra yap.

fikrim bu kadar :D

0|0
    0|0
    • sen o yeşil mercimekte ne kadar karbonhidrat var biliyon mu :D eskiden hep 1 öğünde tavuk gögüsü 1 öğünde balık yiyordum sıkıyor insanı vallaha :D okullar açılana kadar haftanın 6 günü gidiyorum sonra zaten okul felan derken aksıcak :I

• ekmek yemediğim halde 97gr karbonhidrat veril almak için kilonun 10-20gr aşağısında almak gerekiyor

• tamam bildiğin gibi yap ;)

En İyi Erkek Görüşü

• 5 vakit yemek yiyor maşallah. Hem tavuk hem balık hem köfte. Bunları hergün mü yiyoruz haftada bir mi 😂

0|0
    0|0
    • Direk tavuk gögüsüne yüklendiğim için bıkkınlık yaratıyor o yüzdün böyle biraz çeşitlerdirdim sabah öğle akşam 3 öğün yapacağıma ikindiyi ekleyerek 4 öğün yaptım :I

• Alıştım ben artık hazırlayıp dolaba atıyorum yiyeceğim zaman at mikrodalgaya ısınsın

• 👍 ozaman başarılı

Kızlar Ne Diyor 1

• Galiba yaptığın protein fazla biraz kilo başına 1-2 gram öneriliyo sporcular için bile

0|0
    0|0
    • 3ay

Definasyon döneminde karbonhidrat az bu yüzden kaslar beslenemiyor o yüzden kilk başına 2-2.5 gram arası alınıyor

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu besinler bomba ben böyle beslensem daha ne isterim bunu düzenli bir şekilde uyguladıktan sonra çok fazla verim alırsın

0|0
    0|0
  • Haftanın 6 günü agırlık ve kardiyo çalışıyorum. Ekmek şeker kestim l karnetin kullanıyorum. faydasını görüyorum. ama bukdar detaylı programa ihtiyac duymuyorum

0|0
    1|0
    • Düzenli besleniyor musun? Çünkü adam l karnetin kullanıyor yemeği tamamen kesmiş öleni gördüm

• süper bende 122 kilodan 85'e düştüm tabi yıllar içinde oldu bu yarısından fazlasını sporsuz ama şu aralar profesyonel trainer dalgası çok moda oldu adama gidiyorlar adam kür yazıyor öğrencisi 2-2.5 ayda bomba gibi oluyor tabi bunlar kimyasal iğne felan vuruluyor kafaya fena koydum gibi bakalım :I

• igne olayına girme fazla derim steroid olayları falan kötü olur dogal besleneerek ilerlemeye çalış

• Yoğurt , cacık, ayran gibi süt ürünleride tüket

0|0
    0|0
Yükleniyor...