Hangimiz gerçek seviyoruz

Ben onun için herkesi karşıma almaya razıyım tüm dünyayı aiemi bile.. oysa o beni bu durumda suçladı benim için ailenden vazgeçiyosan yarın öbür gün bendende vazgeçersin bir başkası için dedi beni seviyor ama ailelerimiz için vazgeçiyor onlara karşı koyamıyor üzmek istemiyor bense onunla olabilmek için herşeyden vazgeçiyorum onları ikna edebileceğimize inanıyorum kim gerçek seviyor sizce çok merak ediyorum dışarıdan bir göz anlar ancak bunu...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence ikinizde seviyorsunuzdur ama derecesini bilemezsiniz ki yani bende çok seviyordum ve ilk günden herkesi karşıma alabilirdim o kız için. aşık olunca böyle oluyor. illa ailemi karşıma almak için birisini 5 yıl sevmeyi beklmek mi lazım . ben sevdiğim insana bağlılık gösteririm o kadar

1|0
    0|0
    • ne güzel ama 2 taraftan sadece birisi bu kadar cesur olabiliyo malesef

• bu yüzden aşk acısı çekiyoruz ya zaten. bir taraf aşırı bağlanıyor diğer taraftan karşılık gelmeyince al sana aylarca dolusu acııı :'(

• oda bağlıydı ama engellere karşı koymuyor...

Erkekler Ne Diyor 6

• walla adam daha mantıklı bence ama savaşmalı normalde erkekler savaşır bu durumda senin ki vazgeçmiş :(

1|0
    0|0
  • Kusura bakma ama sevgilin haklı. Ne olursa olsun ailenden vazgeçmemelisin çünkü o yokken ailen vardı.

0|0
    0|0
    • yok niye kusura bakıym ama ben napacağımı bilemedim bir çare yok

• yaşın kaç bilmiyorum ama pekte önemli değil. sonsuz aşkl diye bişiy yok ne efsanevi hikayeler nede filmler falan hepsi reyting için yani diyeceğim o k iherşeye kendini kaptırma eğer gençsen gençliğini yaşa takıntılı olma seni mutlu edecek kişileri bul. unutma mutlu olunmaz mutlu edilinir :D

0|0
    0|0
    • tavsiyelern için sağol ama ben şimdi o efsanelern gerçek olduğunu bile düşünüyorum:))

• biliyorum fikrim değişecektir:))

• o yüzden pek takma . hayır yaşa bu duyguları ma kendine yazık etme :D

• bu devirde sevgi yatakta son buluyor

0|0
    0|0
    • malesef ... bizde öyle bişey yok

• kaç yıl oldu ki aldın hemen karsına herkezı

0|0
    0|0
    • oldu biraz ama sevginin boyutu ayla yılla ilgili değil

• amin sanada hayırlısını herşey Allahtan unutma sen hayırlısını iste

• peki teşekkür ederim

• kimse için mutlu ailen karşına alınmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• valla kusura bakma ama onun götü yememiş blöf yapmış ama elinde patlamış, salla bir cacık olmaz ondan.

0|0
    0|0
  • sadece askla olmuyor hem ask hem mantik gerek

aile cok önemli .. düsüncelerini söyleyebilirsin ailene oda ayni sekilde ama onlari tamamen karsina almak ileride pismanlik yaratabilir.. kör asik olmamak gerek

0|0
    0|0
  • aferin ona kimse için ailesinden vazgeçmiyor. herkes gider aile yine kalır senden de bir cacık olmaz çocuk doğru tercih yapmış gün gelir ondan da vazgeçersin ailesinden vazgeçen insan herkesden vazgeçebilir

1|0
    2|0
    • hay ben senin ön yargına sen benden bir cacık olmayacağına bu yazdıklarımlamı karar verdin gerizekalı

• katılıyorum aile önemli

• ben düşüncelerimi söyledim sağol hilal

Yükleniyor...