Gittigidiyor.com'da satıcının onayını nasıl anlarım?

siteden bir eşya aldım bugün geldi ama anlatılan özellikler üründe yok ve ürün sahte onayı vermedim satıcıyla irtibata geçtim durumu anlattım adama geri gönderiyorum dedim adam sakin bir şekilde geri göndermenize gerek yok size hediyem olsun dedi 30 tlik bir ürün kargo parasını adam verdi ve ürünü bana hediye etti 300 satıştan full olumlu sonuç almış hiç şikayet yok ama ürün orjinal değil bu ne yaman çelişki içimde yanlış bir şey var gibisinden bir his var

VE

ürün onayını vermedim satıcı onayladığı zaman para tekrar karta yatacakmı satıcının onayını nasıl anlarım teşekkürr edrm...

Güncellemeler:
bu soru böyle değildi ki ne ayak neyse iş halloldu herkese teşekkürkrler site güvenilir risksiz ama insanları sahte ve biçmsiz

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bu gayet normal birşey. itibar kaybedeceğine para kaybetmeyi tercih etmiş.

senin paran havuzda kalıyor, satıcıya aktarılmıyor. eğer karşı taraf satıştan vazgeçerse para tekrar hesabına geçer.

0|1
    0|0
    • o zaman bn bedava ürüne insanların sahtekarlığı görmemesine onay verdim ürünü geri yollayıp adamı şikayet edeceğim ayıp ln işten anlayan bi adama bunu göndersen kavga çıkar karşı taraın satıştan vazgeçtiği bana bildirilecektir değilmi dostum ?

• şmdilik tek amac parayı kurtarmak dolandırılmak istemiyrm

• öyle birşeyin olması zaten mümkün değil. gg'de paran kalmaz.

Kızlar Ne Diyor 3

• gittigidiyor.com

hiç güven olmaz

0|0
    0|0
  • hayır ürünün 30 gün icinde iade ve öz bulunmaması halinde ürün parası yatacaktır ürünü teslim etmeden işlem yapamzsınız bilginize cünkü bunu hukuk dersinde bilişim hukugu var orda işledik dikkatinize

0|0
    0|0
    • satıcı satıştan vazgeçerse paran karta yatar diyorlar ?sende 30 gün içinde yalan olur diyorsun hiç bişe anlamadım

• % 50 indrimle c class çakma zippo almışım 3 gün içinde onay vermem gerekmiş 2 günüm daha var satıcı işlemi yarın iptal edeceğini söyledi o zaman para karta yatacakmış

• sen siteyle iletişime gec ve ara dedigim gibi iade günü gecerse bi halt olmaz 30 gün icindede paranı yatırmaları lazım mutlaka siteyle irtibata gec ve yolla

• destek hattına bıldırebılırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• vay be bunuda ilk defa duydum hakkını sonuna kadar ara dostum. Site sahipleri ile iletişime geçmeye çalış.

0|0
    0|0
    • içimi kemiren tara 300 satış yapması ve olumlu sonuç alması müşteri sahipleriyle iletişime nasıl geçicem sadece mesaj mı bunu telde halledemem mi acaba

• arkadasım söyle yapıcaksın sitenin iletişim bölümü var sikayetini bildiriceksin onlar sana en fazla 3 gün icinde döneceklerdir dönmemelri taktirde 30 gün icinde yasal işlem baslatma hakkına sahipsin

• satıcının da belli bir işlem yapması lazım sanırım karta para yatması için direk müşteri hizmetleri ile görüşmen lazım para konuları için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...