Günde 11 km tempolu yürüyüşle hedefe ulaşabilir miyim? Anlayan arkadaşlar detaya gelin lütfen çok önemli benim için?

Merhaba arkadaşlar...
Ben hergün 11.2 km 1.30 saat tempolu yürümeye başladım ( Leslie sansone ile 😇 Bilenler bilir 😉 )
Sabah 6.4 km 50 dk
Akşam 4.8 km 40 dk
Diyet yapmıyorum kalıcı olacağını düşünmediğim için ama yediklerime dikkat ediyorum tatlıdan undan falan ve yararsız yiyecek ve içecekleri azalttım baya...
166 boy 55 kiloyum 1 - 1.30 ayda 5 kilo verebilirmiyim kalıcı olarak? Ve sıkılaşırmıyım? Hedefe ulaşınca spor yapmaya azaltarak devam edicem bir süre daha... ( normal kiloda olduğumu biliyorum ama yağ yakmam incelmem lazım )
Yorumlar için teşekkürler..

Güncellemeler:
3ay Arkadaşlar lütfen yardım?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel bir beslenme programı ile kas kaybetmeden yağ kaybını sağlayarak bence 1.5 ayda 2,5 kg civarı yağ yakabilirsin. Evet 5 kg da verirsin, kas ve sıvı kaybı ile.

1|0
    0|0
    • 3ay

Kas ve sıvı kaybetmemek için proteine önem veriyorum günde en az 3 lt su içiyorum zaten yaptığım sadece yürüyüş değil Leslie 50 den fazla kası aynı anda çalıştıracak hareketlerde yaptırıyor corekısmını güçlendiriyor az Zaman'da seni km lerce yürümüş yapıyor ve aynı tempodaysa değil tempo bir süre sonra belli aralıklarda hızlanıyor yavaşlıyor. Onun dışında sıkılaştırıcı kas çalıştırıcı bazı hareketlerde yapıyorum. 2,5 kilo yağ çok az geliyo 5 kilonun çoğunu yağdan veremez miyim yaptıklarıma göre?

• 3ay

Cvp?

• herşey yanlış

1|0
    0|0
    • 3ay

Doğrusunu alalım o zaman

• 3ay

ağırlığı sen kendin seçiceksin hissetmen gerek bildiğim video yok amacına göre başlık yaz çıkar nete

• 3ay

peki çok teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• İşe yarar büyük ihtimal

1|0
    0|0
Yükleniyor...