Beni geri aramasını nasıl sağlarım?

sevgili olmak için beni görmeye gelen biri var başka şehirden çok güzel 2 gün geçirdik ama çocuk ben sevgili olamıyorum dedi gelmeden öncede sanki sevgili olmak istiyomuş gibi konuştu ama 4 senelik bir sevgilisi varmış 1 sene olmuş ayrılalı ve aynı evde yasamıslar 4 yıl ama bana senı kaybetmek ıstemeyorum konusmak ıstıyorum senınle muhabbetını cok sevdım dedı gittiğinin ilk gunu aradı ama bıdaha aramadı siz ona mesaj attım 2 gun sonra senle konusmaya alışmısım dıye oda aynı sekılde bende yazdı ama bidaha yazmadı beni geri aramasını nasıl saglarım ya da ararmı bıdaha?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• o kişi senden hoşlanmamış ve bidaha aramaz kesinlikle diyorum .sen ondan umudu kes

0|0
    0|0
    • bende öyle düşündüm ilk ama ikinci buluşmayıda yaptık hoşuna gitmese ikinci buluşmayı neden yapmak istesin..

• nedenmi çünkü sevmesede ister .o kişi seni bir kere daha görmeyi şunun için istiyor ben bu kızdan gerçekten hoşlanıyomuyum yoksa hoşlanmıyomu kafasındaki soru bu sende biraz süslen falan güzel görünmeye çalış etkileyebilirsen ne ala

• 2. buluşmadan sonra seni aramadıysa bilki senden hoşlanmamış o 2. buluşma kendisi için karar aşamasıydı ve kararını vermiş senden hoşlanmıyo malesef

• zarar gelir sana bundan. ne yardan oluyor ne candan. ayran gönüllü:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu yemek değil ki hadi ocağın altını yakayım da pişsin der gibi plan dahilinde hareket edeceksin. seversin ya da sevmezsin. zorla olduramazsın. hayırlısı be kardeşim... :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...