Bjk ne zaman transfer yapıcak?

Lig başlamasına 8 gün sonra lig başlıyor ve Bjk forvet yok defans yok şimdi soruyorum.2 ay önce Van der Wiel Skertel sizce yararlı olur mu diye sorduk alışma süreci var dediler igin ilk yarısını götürür dediler peki şimdi ben soruyorum.
Forvet defans yok alınacak mı şüpheli peki alışma süreci olmaz diyen Bjkliler neden böyle davranıyorsunuz cidden alışma süreci olmaz mı geldiği gibi 11 de mi başlar birde bu saaten sonra yıldız oyuncu mu alırsınız 5. sınıf oyuncu mu alırsınız.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Beşiktaş 'ın transferleri renkilileri neden bu kadar ilgilendiriyor. Tamam anladık hedef takim , son şampiyon Beşiktaş ama bu kadar da kafaniza takmayın fiko başkan 31 ağustosa kadar eksikleri tamamlar

0|1
    0|0
    • 3ay

Sendin dimi Van der Wiel Skertel takıma alışması 2 ay önce ilk yarıya kaddar hayır beklemeye diyen peki şimdi forvet ve defans alırsanız bizim 2 ay önce ligin ilk yarısına kadar hayır bekleme diyordun şimdi Bjk transfer yaparsa ligin sonuna kadar hayır beklemesin mi alışma süreeci mi olur senin mantığına göre boşa transfer ozaman bu saatten sonra yapılacak transferler seni3n mantığına göre ama yanlış anlama bak.

• 3ay

Biz sizin gibi gereksiz oyunculara gereksiz paralar vermemek için uğraşıyoruz.
      Ayrıca alışma sürecine gelirsek , bir oyuncunun BJK ve fb deki alışma süreleri farklı olur. Çünkü BJK de takım ruhu var ama fb de öyle birşey yok herkes parasına bakıyor , bak gomeze bir de van persie ye gomez ligin mına koydu van persie de ön direk koşucusu oldu

• 3ay

@e43dfrtghjk çok boş konuşuyorsun. Çok agir fake kokuyorsun

• yakın zamanda diyorlar..

0|0
    0|0
  • bombaları ara transfer döneminde patlacak sanırım :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...