Rio 2016'da ilk madalyamızı kazandık! Gurur duyalım mı?

Rio olimpiyat oyunlarında Türk sporcularımız 7 farklı sporda mücadele gösterdi. Halterde erkekler 69 kiloda, koparmada 163, silkmede 188 kilo kaldıran Daniyar İsmayilov toplam 351 kilo gümüş madalya kazandı. En son 2004'de Halil Mutlu ile madalya kazanmıştık..

Potanın perileri ise çeyrek finale yükseldi helal olsun diyoruz..

Rio 2016'da ilk madalyamızı kazandık! Gurur duyalım mı?Sizin düşünceleriniz neler?

2|6
6|32

En İyi Erkek Görüşü

• Sporcumuzu tebrik ediyorum. Ayrıca bu durumada üzülerek bakıyorum. Amerika, rusya, çin gibi ülkelerin sporcuları 100'den aşağı madalya alınca başarısızlık olarak algılıyor. Bizim eksiğimiz yok sonuçta onlarda insan. Spora biraz daha ilgi şart.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sonunda ya Başarılarının devamı gelir Umarım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Helal olsun.

1|0
    0|0
  • bakalım olimpiyat sonunda toplamda kaç madalyamız olacak:)

1|0
    0|0
  • 22 kişinin futbol topunun peşinde koşturmasını anlamsız buldugumdan daha anlamlı bulamıyorum bu madalya ayaklarını olmpiyatlari

1|0
    0|1
  • Duyalım

1|0
    0|0
  • Tek madalyaya sevincek isek gurur duyalim

1|1
    0|1
  • 80 milyonluk türkiye her yerinde deniz var göl var akarsu var ama spor namına hiç bir şey yok alt yapı yok destek yok bilinç yok yatırım yok kuru kalabalık çok hiç bir alanda başarımız yok anca ata güreşi palavrasıyla çıplak güreş belki birazda boks ve halter onların ahricinde hiç bir alanda yokuz olmak için bir çabamızda yok yazıkalr olsun torpille spor akademisine girenlere ve alanlara yazıkalr olsun

1|0
    0|0
  • ithal atlet ile bu kadar oluyor, geçmişte ki olimpiyatlarda da az madalya kazanıyorduk ama rahat rahat kazandığımız dallar vardı, mesela halter, güreş, judo, karate gibi dallarda fena değildik şimdi neden bu kadar dökülüyorlar acaba

1|0
    0|0
  • Bir insɑnın görevinin yɑrısı vɑtɑnɑ, diğer yɑrısı ise hɑlkɑ hizmettir. -Victor Hugo... Teşekkürler çocuklar...

1|0
    0|0
  • Atletlerimiz bile ithal

1|0
    0|0
  • Helal olsun takip ediyorum hepsine başarılar Ülkemizı iyi temsil ediyorlar

1|0
    0|0
  • Biz bir madalya kazanmaya çalışırken amerika 32 tane madalya topladı. Sporcularımızın madalya alıp basarili olması güzel bir durum ama çok gerideyiz

1|0
    0|0
  • Çok güzel bir mücadele idi, seyrettim geceleyin. Çinli yi bile yenerdi de neyse artık bir dahaki sefere 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

1|0
    0|0
  • Helaaaal

1|0
    0|0
  • Duymayalım desek duymayacan mı :o

1|0
    0|0
  • Bence yetersiz. Sporcularımız rakipleriyle aynı seviyede sporcular değildi. Genelde tecrübeli kişilerle karşılaştılar. Potanın perileride çok umut vermiyor..

1|0
    0|0
  • Tebrik ederim sonunda tekrarlayabildik. İnşaallah devamı gelir.

1|0
    0|0
  • Hep devşirmelerle kazanıyoruz...

1|0
    0|0
  • Rusya, çin, amerika vs. almış başını gidiyor biz öyle tek madalyaya iç geçiriyoruz. Halimize bak :)

1|0
    0|0
  • Oww sonunda birazda güzel haber almaya başladık memlekette. Helal olsun. Paylaşım için teşekkürler.

1|0
    0|0
  • Güzel oldu tabi de daha çok kazanmamiz lazim

1|0
    0|0
  • Alkışlıyoruz 👏🏻👏🏻(benzemiyor)

1|0
    0|0
  • anca bu kdrını alırız

1|0
    0|0
  • Bu da devşirme tabi hiç şaşırmadım...

1|0
    0|0
  • Helal Olsun
    Maşallah

1|0
    0|0
  • 351 kilo gümüş madalya mı? :o

1|0
    0|0
  • Vücut geliştirme alanında bende hazırlanıyorum 😏 Madalya getircem 😍

1|0
    0|0
  • Okçu kızlar iyiydi

1|0
    0|0
  • Gurur duyalım mı ne ya

1|0
    0|0
  • olimpiyatlarda her madalya gurur duyulacak bir şeydir.

1|0
    0|0
  • hepsi bizim olacak usta türkün gücünü tüm dünya bilecek biliyorda :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...