3 gün önce bacak egzersizi yaptım 2 gündür spora gidemiyorum yürüyemiyorum bile napmalıyım:(?

Yürümekte oturmakta yatmakta çok zorlanıyorum merdiven bile çıkamıyorum:(

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• ham lamışsın geçer zorlama birden adım adım çık merdivenleri ;) bir anda spora yüklenme hafiften yüksel bişeyin kalmaz

0|0
    0|0
    • İyilesene kadar gitmeyi dusunmuyorum ama yine agrım olmasından cekınıyorum

• Yok hanı 4 gun sonra felan gıderım toplamda 6 gun gıtmemıs olucam:/

• 30 gün fit diye play stero da uygulama var istersen indir ben ondan yapıyorum 20. gündeyim başlarkende zorlamadan başladı şu an iyi daha da yavaş yavaş zorlaşıyor

En İyi Kız Görüşü

• Hamlimtan canim ilk aralar normal br hafta sonra bir seyin kalmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kasların zorlanmış

0|0
    0|0
  • Kaslar tutulmuş, bikaç güne geçer

0|0
    0|0
    • 2 gündür spor yapmıyorum iyileştikten sonra gidersem tekrar agrım olmasından korkuyorum dayanılcsk gibi degil bu

• Geçici, ısınma hareketleri yaparsan ağrı kaybolur zaten. Ham olduğu için ağrımış. Alışıyor vücut.

• Hahah 😂😂 aynısını bende yaşadım işyerinde merdiven çıkamıyodum

0|0
    0|0
    • Off nolcak böyle agrım gectıkten sonra gıdınce yıne agrı yasamaktan korkuyorum:(

• Ben o ağrıyı 1 haftada atlatmıştım. Birdaha bacak çalışmadım kalça falan şekillenir başımıza iş almayalım😀

Kızlar Ne Diyor 5

• Eczaneden kas ağrılarına iyi gelen krem al çok zorlama dinlen geçer bir kaç güne

0|0
    0|0
  • Sanırım kendini zorlamissin bir anda yuklenmis olabilirsin. Zeytinyagi ile ovala falan

0|0
    0|0
  • Bendede olmustu vucut alisik degildir xamanla alisir 1 hafta falan oyle olucak malesef kendi gever

0|0
    0|0
  • Geçer 1 haftaya

0|0
    0|0
  • alisik degilsin ya da ara verdin bikacgun somra gecer

0|0
    0|0
Yükleniyor...