Federasyonun verdiği cezaları yeterli buluyor musunuz ?

Fenerbahçe'den Volkan'a 5 maç, Meireles'e 4 maç + Toplamda Fenerbahçe'ye 175 M para cezası; Galatasaray'dan Sabriye ise 4 maç ceza vermişler. Ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:

1- FENERBAHÇE A.Ş.'nin, 12.05.2013 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle takdiren 45.000.-TL cezalandırılmasına;
Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş.'nin, TFF tarafından belirlenen pankartla sahaya çıkılmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş.'nin, oyuncu kriterlerine uymamasından dolayı takdiren 70.000-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezaların birleştirilmesi suretiyle FENERBAHÇE A.Ş.'nin, toplam 170.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. sporcusu VOLKAN DEMİREL'in, rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle takdiren 5 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 16.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. sporcusu RAUL JOSÉ TRINDADE MEIRELES'in, rakip takım sporcusuna yönelik hakareti nedeniyle takdiren 4 RESMİ MÜSABAKADAN MENCEZASI ve 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• artık kesinlikle türk futbolu izlememe ve takip etmeme kararı aldım.

cezaları bilmem de

herif hakeme tükürüp hakaret ediyor. hele son yaptığı...

ırkçılık yapan pislikler yönetimle çıkıp biz onu yemek için geitrdik diyecek kadar şuursuz.

altı üstü bir maç yüzünden her ne sebepten olursa olsun biri öldürülüyor...

kaleci kılıklı bir zübbe ana avrat küfür ediyor, iki futbolcu birbirine giriyor.

artık hangi takımın ne yaptığı da önemli değil.

tamamen soğudum türkiyede oynanan futboldan.

ispanya ligini takip edeceğim seneye. futbol oynanıyor orda çünkü...

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• resmen dövüş klübüne dönüştü saha,cezalara bak dalga deçilecek cinsten.daha çok verilebilirdi.

0|1
    0|0
  • Hayır yeterli bulmuyorum..

Ben bu Fedarasyonu da yeterli bulmuyorum..

0|0
    0|0
  • anca para cezası hani saha kapatma cezası nerde

0|0
    0|1
  • Yeterlide. Ben değişik ceza türü düşünüyordum...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Türkiye'de futbol tarafsız demesin artık kimse bu saatten sonra. Şike yap küme düşürülme, 92-93 sezonunda Ankaragücü ile anlaş 8-0 kazan ses çıkarılmasın, Malatya'ya 16 tane araba gönder görmezden gelinsin, 11 puan geriden gelip saha dışı oyunlarıyla şampiyon ol başarı kabul edilsin ve hala bu olanları savunsun bazı bağnaz taraftarlar.

Millet uyanın, kabul edin çok dolap dönüyor. Savunmayın, üstüne gidin adalet isteyin. Bu işin bu şekilde zevki yok kalmadı. Mutluysanız siz de dürüst değilsinizdir. Açın gözleri artık, oyuna alet olmayın!

0|0
    0|0
  • Meireles o hareketi yapacağına resmen çıkartıp yapsa herhalde taş çatlasa 10 maç ceza alırdı cezalar çok hafif

0|1
    0|0
  • cezalar az

0|0
    0|0
  • 4 maç mı?

yazık, diyecek bir şey bulamıyorum.

ister misin şimdi tahkime de gitsinler...

0|1
    0|2
  • hayret FENERASYON nasıl ceza verir aaaaa dur şimdi bu fb itiraz eder horoz meireleş ile ayı volkan nın cezaları 2 maça iner oda ertelenir tabi ertelendikten sonra unutulur gider yanlarına kar kalır pascal nouma gibi bir adamın Türkiyede futbol kariyerini bitiren 7 ay ceza veren FENERASYON horoz meirelese neden aynısını yapmıyor AYI volkana niye İMPARATORA verdikleri gibi 9 maç verilmiyor adaletliyiz diye geçinen FENERASYON senin taaaa*ben

0|1
    0|1
  • Bu lige fazl sereflisin galatasaray ! Cifte standart devam ediyor o kirli elleriniz turk futbolundan cekin artik

0|4
    0|5
    • dingilmisin? okuma yazmanmi yok? sabriye 4 maç volkana 5 maç cezayi babanmi verdi.

• galatasaraylı kafası işte kardeş. normal karşıla bunları.

bir de bunlar drogbayı dünyanın en terbiyeli adamı sanarlar.

buyur

link

link

• Emrenin volkanin tribunlere yaptiklari soyledikleri neler ulan birakin bu isleri

• sabri ile meirelese hafif vermişler cezayı..

0|0
    0|0
  • Meireles, şeyini tuttu 4 maç Sabri, Volkanı tuttu 4 maç Demekki ikiside aynı ozaman volkan ne anlama geliyor :)

0|0
    0|0
  • yeterli. 5 hafta az değil.

0|0
    0|1
  • Adamları asacak halleri yok ya napsınlar.

Şike yapan fenevede bir şey yapmadılar

0|0
    0|4
Yükleniyor...