Sevgimi yoksa insanların düşüncelerimi?

ilişkide yaş çok mu önemli rol oynuyor mesele kafaların uyuşması degilmi insanların tepkileri karşında ne yaparsınız çevrenizimi yoksa aşkımı yaşarsınız umursamadan yaş sınırı 10-20 arası

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• elbette kafa yapılarının uyuşması önemli...sonuçta hayat senin başkasının değilki..kendi hayatını kendin seç..insanların tepkisi hiçde önemli değil sevdikten sonra..insanlara kalsa hep bir kusur bulurlar...sizi tanımıyorum ama kardeşçe tavsiyem bu..insan kendi hayatını kendi yaşamalı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bana göre yaş sınırı hiç önemli değil ben 38 yaşındayım, eski kız arkadaşım 24 yaşındaydı aradaki yaş farkına rağmen iyi anlaşıyorduk, hiç sorun da olmuyordu ta ki aileler tanışana dek. bence yaş farkının hiç bir önemi yok, önemli olan sevdiğin insanın yanında kendini güvende, huzurlu, mutlu hissetmek, onunla vakit geçirmekten keyif almak, var mı daha ötesi..?

0|0
    0|0
  • Önemli olan gönüllerin ruhların çok farklı olmaması yaş farkı olabilir ama çok abartılı olmamalı bence. Genç yakışıklı beyler varken bayanlardan bazıları yaşlı amcaları tercih ediyolar nedense şimdi iyi olabilir fakat ilerisine düşünmek lazım derim ben :)

0|0
    0|0
  • Yaş farkı önemli bizim toplumda mesele 10 15 yaş büyük olan kişiyle 20 yaşında ki bir genç kızın anlaşması çok guc kız cıvıl cıvıl adam ciddi ici geçmiş olur. bunlarda pek hoş görünmez edilen laflar duydukça sevgi sorunlara dönüşür yani herşey sevgi değil. Davul bile dengi dengine sözü çok doğru bir sözdür

0|0
    0|0
  • Yaş farkı çok fazla olmamalı diye düşünüyorum. Her konuda anlaşılsa bile başka şeyler devreye girip ilişkiye ket vurabiliyor.

0|0
    0|0
  • sevgiii tabiki kim takar başkasını ama dinle insanlarını bir bozukluk görüyor söylüyorsa bir tart gerçekten öylemi

0|0
    0|0
  • kesınlıkle yas sınırı yok..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• anormal diil bence olabilir seviyosan yaş farkı olmayıp sevmeyede bilirsin sevdikten sonra yaşın önemi olmadığını düşünüyorum sınırlı bir yere kadar tabii ki bu tür konular çok dile getirilmemeli.

0|0
    0|0
  • bak senbelki 15 20 yaş büyük biriyle de iyi anlaşabilirsiniz ama beklentileriniz aynı olmaz

o seni anlıyor görünüyor olb. ama daha yakın yaşındaki biri duygularını daha iyi anlar

0|0
    0|0
    • aslında ask tek taraflı ben 20 o 35 falan vardır

• boşancak evlenmek istedigini söylüyor aslında bosluguma geldi ailem hayır basit biri degilim gerçekten özür hoşlanma dedim ya kafam iyiydi yorumun için tskler canım ciddi degilim kimsenşn yuvasını cocugun vebalini hiç alamam.

• umursama ya..rica ederim

• Aşkımı yasarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...