Yaşınız size yalan söylese , tepkiniz ne olur?

Mesela yeni tanıştınız ya da tanışıyordunuz bir hoşlanmada oldu çift taraflı ama zaman geçtikten sonra gerçek yaşını öğreniyorsunuz size söylüyor mesela 22 dedi size ama 27 yaşında olduğunu öğreniyorsunuz tepkiniz ne olur ? tip olarak küçük gösteriyor o yüzden tamda anlıyamadınız

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• 5 yas buyuk 5 yas kucuk onemsiz daha onemli olan anlasmaniz kafa olarak ve hoslanarak. Gercek yasini soyledi ama hic anlasamadin ya hoslanmadin daha mi iyi? ;))) boyle seylere kafa beyin hucresi yormayin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• başta yalan söylediği için kızarım. ayrıca güvenim de sarsılır. bugün beni elde etmek için söylenen bir yalanın yarın başka bir boyutta ilişkimizde ortaya çıkabileceğini düşünür, huzursuz olurum.

0|0
    0|0
    • bu yalanı söyleme sebebi zaten elde edebilemek için söylenmiş bleki büyük görür arada 7 yaş vs. gibi

• bahsettiğim şeyi net olarak anlatabilmem mümkün değil. tabii ki sadece seviliyorsun diye etkilenmezsin karşındaki kişiden. ama bence bu konuyu burada bırakalım zira çok derin konulara girmek zorunda kalıcaz yoksa ve şu an seninle konudan bağımsız çok başka şeyler tartışmak istemiyorum. saygılı cevabın ve ilgin için teşekkürler. umarım kız arkadaşın benim gibi düşünmüyordur. iyi akşamlar arkadaşım.

• nenden böyle bir cevap verdin anlamadım ama tamam esas ben teşekkür ederim ayrıca

• Kompleksleri var bunun der ayrilirim...

0|0
    0|0
  • Arkadaşlara artistlik yapması güzel olur hiştt bana bulaşmayın abiniz sizi döver gibisinden :)))

0|0
    0|0
    • arkadaşları zaten anladı gibide herşeyde sustum hep fazla tecrübeleri anlatmadım ;)

• Bi de şey muhabbeti oluyo ona abi diceksiniz kızlar ahahaha :D Arkadaşları sana abi der artık :))

• nasıl yani kızlar arasında böyle laflar geçiyor mu abi diyeceksiniz vs. gerçi demeleri daha iyi olur bir mesefeli olur hem ;)

• Birini gerçekten sevdiğin zaman; yaş, mesafe, boy kilo bunların hepsi lanet olası birer sayıdır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bence yas farkindan cok anlasabilmek önemli ya anlasamadiktan sonra yasit olsan ne olur.

0|0
    0|0
  • ben yaşaş bakmam kafa yapısına bakarım çokta önemli değil yani

0|0
    0|0
  • olur öyle küçük yalanlar takma

0|0
    0|0
  • yok doğruyu söyle sonra kıvırmaya ugrasırsın kuculursun baya lise talebesi falan olursun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...