Bir kadın evli olduğu halde kocasından habersiz erkeklerle buluşuyorsa ! O kadın hakkında ne düşünürsünüz ?

biryerde şahit oldum,bu tip insanlar nasıl vijdanlarını rahat ederler?

sizle3r evli kadın ya da erkeklerle buluşurmuşunuz?

Güncellemeler:
lütfen acik acik hakarette varan seyler yazmayinki uyari almayin , bibleyip yaza bilirsiniz düsüncelerinizi ! Güncelleme icin özür dilerim.

0|0
21|30

En İyi Kız Görüşü

• Kocasindan veya karisindan habersiz neden bulusuyor ? Habersiz gizli bulusmalar o evliligin bittigine isarettir acaba bulustugu kisi evli oldugunu biliyormu bilmiyorsa tek hatali gizliyendir eger evli oldugunu bile bile bulusuyorsa oda gizli isler ceviren kadar karaktersiz biridir ! Bu insandan her sey beklenir

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Sevgilim varken bırak buluşmayı kaldırıp kafamı hiç bir kıza bakmam kaldı ki evliyken buluşcam.. buluşmazdım kesinlikle.

4|6
    0|1
  • karaktersiz derim

2|1
    1|1
  • ne düşündüğümü söylemesem daha iyi ban yerim şimdi durduk yere.insan ahlaklı olacak sevmiyorsan mutsuzsan boşan başkasıyla ne halt yiyeceksen ondan sonra ye.sıradan bir hale geldi zaten bu evli insanların başkalarıyla yatıp kalkması.

2|2
    0|1
  • walla kadın ya da erkek. evlilikte ki üzerine düşen görevleri yapmadıktan sonra.. erkek işten gelip direk tvyi açıp ewde ne yemek war derse.. kadında ewin içinde çamasır suyu izli etekle gezerse malesef o ewliliğin sonu bu olur.. ben sadece karsı tarafında bu olayda suçu oldugunu düşünüyorum..

2|2
    0|1
  • yollu karı derler, kocası hakkında ne düşünür bilemem

2|2
    0|1
  • O kadın hakkında kocası harıc herkes cok ıyı seyler dusunur. Ben evlıykene kız arkadasım olabılır gorustugum ama gızlı ısler cevırme anlamına uzak. Maxımum karsılıklı guven olursa haberlı olarak herkes herkezle gorusur.

2|2
    0|1
  • merhabalar.

biz bu tür ilişkilere karşı çıkanlar olarak, ibret almaktan başka birşey yapamayız.

ve bence ibret alırken aslında doğru anlamda herşeyi yapmış oluyoruz.

2|2
    0|1
  • motor değil traktör olmuş

2|3
    0|1
  • Öyle kadınlara cennetin kokusu bile haram. Allah düşmanımın başına vermesin böyle karaktersiz gevşekleri.

3|1
    1|1
  • benim pizza yaparken üzerine kulladığım kaşar aklıma geliyor

başka bir şey olamaz ben o kişinin kocası olsam onu kör destereyle doğratırdım

öyle br eş yüzünden ceza almak istemem

2|1
    0|1
  • O kadını ayKlarından tavana asar ucu keskin olmayan baltayla bacak arasından kafasına kadar yararak ikiye bölerim. Birini o adMa veririm kendi payımıda köpeklere :D

2|2
    1|1
  • Vijdan değil vicdan..o kadın hakkında düşünülecek ne var bildiğin or*spu işte

3|2
    1|1
  • hayatta işim olmaz olmadıda...

2|2
    0|1
  • tek kelime kalbi s*k*ş*yor derim

1|1
    0|1
  • Erkekler kadar kadınlarda eşlerini aldatiyo bocegim. Allah herkese helal süt emmis birini nasip etsin

2|2
    0|1
  • rahatlık batıyo işte.

2|2
    0|1
  • Eşini eksik, yetersiz buluyordur ya da or*spudur.

2|2
    1|1
  • kansızlık şerefsizlik olarak nitelendiriyorum

2|2
    0|1
  • şimdi böcüğüm bir yorum yapacağımda aramızda kaçak 18 yaş altı üyelerimiz var :))

2|2
    1|1
  • Size ne bize ne ?

1|3
    2|1
  • tek dusuncem motoru kac beygir.. :))

2|1
    0|1
  • adın erkek fark yapmaz gizli saklı bulusmalar pek sağlam sonuçlar cıkartmaz

1|0
    0|0
  • Soru sormak içinmi soruyosunuz allah aşkina?

1|1
    2|0

• kandilin mübarek olsun:)

durmak yok yola devam

2|0
    1|1
    • aramızda yalan olmaz eşimle. o bilsin gerisi mühim degil.

• bu arada uyarsana gı. üç kulaklı diyecegime çift demişim.

• seninde kandilin mubarek olsun

evet gördüm yola devam demişsin:)

• gecen bir kadinla asansorde sevistim sonra evli oldugunu soyledi bir kac gun sonra yine sevistik sonra ertesi kocasi ben calisirken kolay dedi kendimden utandim biraktim kadini

0|1
    0|2
  • hayir devrim gencligine yakismazzz...

1|1
    0|1
  • daha önce buluştum buluşacağım gibi de görünüyor. karşı taraftan istek olmasa uğraşmam.

doğru bir şey mi ? değil ama bazen hiç hoşlanmasan da bazı şeyler sana engel oluyor

1|1
    1|1
  • evli erkek yapabiliyorsa kadın neden yapamıyormuş

4|1
    2|2
  • akrabası falan deılse verio die düşünürüm dogruya dogru

2|2
    0|1
  • kadın dan için o rus erkekden için ise bu da çocugu der geçerim

2|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 20

• Çoğu erkek arkadaşım şu an evli.

Eşlerini de tanımama rağmen ayda yılda bir konuşuyoruz.

Kimsenin huzurunu kaçırmamak lazım sonuçta hoş bir durum değil.

3|3
    2|1
  • Her koyun kendi ayağından asılır diyorum :).Beni ilgilendirmez.

3|3
    1|1
  • Arkadaşlık harici duygu varsa asla buluşmam.O kadın ya da erkek hakkında düşündüklerim de hiç hayırlı olmaz.

3|1
    2|2
    • hayırlı olmaz yanlış anlaşılmasın.aldatan insandan nefret ederim.arkadaşım da eşine yapıyor olsa o insanı hayatımdan çıkarır,uzak dururum.

• Bazen evli olduğunu anlayamıyorsun insanın parmağında yüzü yoksa özellikle de.Öğrendikten sonra da görüşenler var tabi onlarda hiç düşünmüyor bu durumu.Evli olan birisiyle çıkmakla bir şey çalmak arasında hiçbir fark yok bence.

2|1
    0|0
  • Su sorudaki "kadin" ibarelerinin yerini "erkek"diye degistirdigimizde verilen cevaplar degistikce bunu yapan kadinlari tebrik edesim geliyor! Bu kadar ikiyuzlu olursa toplum bunlar gayet normallesir kimse ahkam kesmesin.

4|2
    0|0
  • Allah bana böyle bir eş vermesin. İsterse boşanabilir; ama böyle birşey yapamaz.

1|1
    0|0
  • tek kelime

karaktersizzzz !

3|3
    1|1
  • Doğru bir davranış değil.

3|3
    0|2
  • buluşmam öyle insanları yanımda barındırmam...bizim işyerinde öyle biri var kadın evli ama bekar kız okadar yapmaz...allah önce ahlak versin

3|2
    0|1
  • Hiç iyi düşünmem hakkında

2|2
    0|1
  • onun hali beni bağlamaz kimseyede kişilik analizi yapamıycam

1|1
    0|0
  • Bak buna kızarım bir tek!

Ve bir tek bunlara o...derim!boşansana gözü kör olası kadın

2|2
    1|1
  • evlenmeden önce karsılastıgı her erkege 'sevgili potansiyeli' olarak bakan bir kadın için, evlendikten sonra dedigin sey dogrudur. evlendikten sonra hayatındaki tüm erkekleri hayatından cıkarır.

normal olan bir insan hayatındaki erkek/kadınları hayatından atmaz. kocası yanındayken ya da kocası olmadan istedigi arkadasıyla bulusabilmelidir kadın. ha kocası aradıgında yalan söylüyorsa o işin içinde bit yeniği vardır ama.

2|1
    0|1
    • iran beyinli ama tailand yaşantılı olan insanlara anlatmakta epey güçlük çekersin ama bu durumu:D

• gereksiz tavşan bokları işte:D

• ahahahaaaaa

• ne denir biliyomusunz o*pu denir..Allah herkese helal süt emmiş göğsü merhametli,efendi insanlar çıkarsın.herkesin kandili mübarek olsunn.

1|1
    0|0
  • üzülürüm..neden böyle yapıyor diye düşünürüm?sevgisizlik mi ilgisizlik mi?ne?

belki mazeret değil ama sebebini bilirse eşi bu sorunu çözebilirler

yıkıcı olmak hiç bir şeyi iyi yapmaz

1|1
    0|0
  • walla toplumda bir kızlık zarı baskısı hala var sonuçta eh kadında zar bozulduktan sonra kendisi niyeti bozuyo özgürüm diye

1|1
    0|0
  • ağır o*

1|2
    0|1
  • uzak durmak en iyisi..

1|1
    0|0
  • Terbiyem müsait etmiyor. Anladın sen onu.

1|0
    0|0
  • Nasıl vicdanları rahat ediyor anlamıyorum. Git karını/kocanı boşa sonra ne yapıyorsan yap. Resmen aldatıyorlar eşlerini.

2|3
    2|0
Yükleniyor...