Bayan arkadaşlar görüşünüze ihtiyacım var kara kara düşünüyorum...

Sizin erkek arkadaşınız genelde neşeli olan bir insan olsa, ilişkide de daha çok aktif olan, konuşkan, planları organizasyonları genelde düşünüp ayarlayan ve sizin üstünüze düşen bir insan olsa ve bu sevgiliniz son günlerde başka konularda çok stresli olduğu için sizin yanınızda dalıp uzaklara gitse, suratı biraz asık olsa ki neticede geçici bişey siz de oturup onun karşısında kayıtsız mı kalırsınız yani herşeyi onun ruh haline bırakaraka, yoksa neşesini yerine getirmek için gerekirse çocuklaşıp, şakalaşıp onla dertleşip onu rahatlatmaya mı çalışırsınız? yani ne yaparsınız? ve şunu da ekleyeyim nerede hata yaptım bilmiyorum ama sevgilim herşeyi benden bekliyor ben gülüyorsam gülüyoruz, üzülüyorsam o da somurtuyor. bu halimde bile (iş yerimde geçici bir problem yaşıyorum) benim bişeyleri planlamamı, benim konuşmamı, ortamı benim düzenlememi bekliyor konuştum ama fayda etmedi bu durumu nasıl değiştirebilirim?

Not: 7 aydır birlikteyiz.

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Hergun bayram eglenceli olmuyor hayaylarimiz bazen sorunlar oluyor gulemiyoruz vs. Ozaman sevgilin esin senin moralini duzeltecek herseyi tek taraftan beklemek iyi olmaz. Ben hem guldurum hem aglatirim beraber olacak bir gun sen baska zaman sevgilin. Bunu onunla acik net sekilde konus yenisiniz daha 7 ay olmus zamanla birbirinizi daha iyi taniyonca birbirinizi tamamlarsiniz takma fazla kafana gecer

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yeni denizlere açılma vakti gelmiş ve çoktan geçmiş.Bence artık yeni birisiyle yoluna devam etmelisin.Hakkında hayırlısı

0|1
    0|0
  • bn soeununu sorarım anlatmasini isterim alttan alirim surati asik olmsni.. sebeklik yprim:)

0|1
    0|0
  • ay yengeç burcudur o sevgilimi gördüm bir anda ama destek ol şakalaşıp dertlerini dinle güldürmeye çalış rahatlat onu rahatlayınca zaten somurtusu biter o zaman üstüne yüklen neden böyle yaptığını anlatır sana erkekler çocuk gibi mamasını suyunu vericeksin ilgileniceksin iştee ama kesinlikle yanında ol yalnız bırakma :)

0|1
    0|0
    • sanırım bunları onun için söylediniz öyle anladım ben, erkek olarak :) çok teşekkür ederim. keşke o da okusa bunları...

• onun için söyledim evet dediğimi yap rahatladığında ipleri eline al oda anlar hatasını :)

• ben daima sevgilime destek olurdum ne derdi olduğunu sorar ne gerekiyorsa yapardım onun üzülmesine dayanamam neticede ama beraber ağlayıp,beraber gülmeyide severim.

0|1
    0|0
  • Aynı benim sevgilim bizde 1 senedir birlikteyiz bu ara sıkıntıları var biliyorum bu banada yansıyo ama benim sevgilim konuskan benim üstüme düşen biri 2 haftadır moreli çok bozuk yanında ikimizde somurtuyoruz güldüremiyorum zaten bizimde aramız fazla iyi değil ne yapsam gülmüyo gülse bile içten değil anlıyorum e benimde huyum değil çoğu seyi sevgilimden beklerim bende cok çaresizim napsakki senle ben sevgilinde benim gibi sanırım

0|1
    0|0
    • bak senin problemine de değinmiş olduk o zaman. ben de şuan kendimi onun yerine koyabildiğim için aynı durumda olan biri olarak diyorumki senin acaba şu anlarda kendinden biraz taviz vererek ne olsa geçici bir durum oolduğunu düşünerek daha neşeli olup onu sürüklemen gerekemez mi. ne bileyim bir sinema bileti aıp gitsen, bir yerde kahvaltı ya da akşam yemeği için bişey ayarlasan en azından gidelim mi bak ben duydum çok güzel olur ffalan gibisinden o zaman daha iyi olmaz mı?

• senin adına üzüldüm ama şimdi ağır şeyler söylemiş biraz. sabret arkadaşım fevri olma sen de bak zor bu işler işte..

• Bitsin dedi bende tamam dedim sabır sabır olmuyo işte bir yerde benimde sabrım tükeniyo 1 yıl beraber olduk 10 yıl ömrümü yedi ama napcaksın sevince

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...