Ttnet le ilgili problem bakarmısınız

Selam sorunsuz internet kullanırken az önce proxy sunucusuna bağlanamıyor diye bir hata verdi..ttnet aramadan önce tahmin ettim büyük ihtimal sorun bizden değil sizden kaynaklı diyecekler diye.aradım kadının biri çıktı anlattım sorun bizle alakalı değil sizle alakalı adsl internet ışığınız yanıyor bizle alakası yok dediler.bende internet adsl yok demiyorum.proxysunucusuna bağlanamıyor demekle bendeki sorunun ne alakası vardedim.444lü numaradan neredeyse ayrı ayrı 25 dk derdimi anlattım..ve ay sonu tahminim bu iki kişi yüzünden kol gibi fatura gelecek.herneyse bu bayan telefonda tarayıcıları silin tekrar yükleyin.gibi saçma saçma alakası olmayan şeyler söyledi.ondan sonra beni başkasına aktardı.o da tarayıcı üzerinden birsürü ip adresi girdirdi kullanıcı adı şifre yazdırdı modemin reset tuşu varmış arka tarafta delikli oraya kürdan bulup reset atmamı istedi onuda yaptım herdediklerini yaptım yok illallah ettim artık.da hala artis artis telefonda çok bilmişlik yapıyor.bilgisayarcıyı aradım adam onların bunu bilmesi lazım sana yardımcı olmaları gerek boşuna uğraştırmışlar seni dedi..bilgisayarcının anlattığı şey toplasanız 25 saniyelik iş.sorunları gider dedim.sonra internete bağlandı..ttneti aradım telefonumu internetimi kapatın istemiyorum dedim resmen küstahlık yaptığınız diye birşey bilmiyorsunuz anlıyormuşunuz gibi insanları yanıltmaktan zevk alıyorsunuz dedim yani gerçekten oradaki iki kişi eminim hiç birşey bilmiyolar ya da bildikleri halde insanlarla alay etmek hoşlarına gidiyor..Şu an 2 yıllık sözleşme olduğu için interneti telefonu kapatırsam eğer benden 240 ytl yakın para alıcaklarmış ben yemin ettim kapatıcam diye artık bunlara bu parayı yedirmek istemiyorum sizce nereye şikayet edeyim.hem ücretli destek için arıyorum hem yardımcı olmuyolar hem uğraştırıyolar hem üstüne telefon parasını ödüyorum.bunları nereye şikayet ederim. ilgilenmediklerini şikayet etsem oparayı ödemeden interneti telefonu nasıl kapatırım.sonuçta oradaki iki tanekendini çok bilmiş müşteri temsilcisi yüzünden internetimi kapatıcam şu an internete bağlanıyorum ama onların beni sinir ettikleri internetten telefondan daha önemli.benim yerimde olsanız nasıl davranırsınız yardım

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu uyarı bana da illahlah ettirdi vallahi sürekli bende de çıkıyor,taahhütün bitene kadar kullanmak zorundasın bildiğim kadarıyla 4 ay önce bende kapatmaya kalktım 13 aylık taahhütüm kaldığı için faturaları toptan ödeyip kapatabilirsiniz dediler,mecbur kullanıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• genel bir kesintiydi süperonlaine ve türknettede aynı problem oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...