Futbol takıma giden veya yeteneği olan varmı?

Arkadaşlar 18 yaşındayım futbolu arasıra hiç tahmin edemiyeceğiniz kadar iyi arasıra ise görseniz dersiniz bu top oynamasını bilmiyo ben sürekli iyi oynamak istiyorum kendimi nasıl geliştirebilirim Adam akıllı yorum yapan herkese çok teşekürler :)

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• teknik kısmına gelirsek açıkçası hani mevkini veya topla olan ilişkini bilmiyorum,yetenek şart yani teknik'i ise zamanla geliştirilecek bir şeydir evet o yaş için önemli erken başlarsan zaman kaybetmezsin yaşın genede fazla geçmemiş ama kendini baya yorman lazım ekstra güç idmanlarıyla üstüne ekle başarabilirsin:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• yetenekli olsan bu yaşa kadar farkedilirdin zaten :D 18 yaşından sonra futbolcu olunmaz ama yinede git kulüplerin seçmelerine katıl kendi kendine gelişemezsin sonuçta belli olmaz tabi belkide gerçekten yeteneklisindir ukalalık yapmayayım burada.

0|0
    0|0
  • odaklanman ve pratik yapman gerekiyor kondisyonda gerekli benimde şuan biraz kondisyon eksikliğim var yakında toparlarım umarım

0|0
    0|0
  • Ben geçen yıl dardanelspor altyapısındaydım sana diyebileceğim eğer formunu korumak istiyorsun düzenli olarak antrenman yap sendeki sorun kondisyon eksikliği bende de olur oynamadığım zamanlar sana tavsiyem hergün 1-2 km koş en az sonra şut,pas gibi antrenmanlar yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...