Duygularınızın karşılığı olduğunu nasıl anlarsınız baylar ?:)

aynı sınıftayız aramız iyi ama son bir kaç aydır bana olan bakışlarını sürekli yakalouyorum daha önce hiç aklıma gelmeyen çocuğu bende arar oldum şimdi birbirimzde numaralarımız var fakat hiç mesaj olayı yok sanırım benden ondan hoşlanıyorum benimle konuşurken gözlerime bakıyor bzaen takılı kalıyor ne yapcağımı bilemedim benimle konuşsun istiyorum galiba onu arkadaşça gördüğümü sanıyor siz erkekler böyle düşündüğünüz bir kıza size nasıl bir adım atmalı ki hoş bulursnunuz kolay gelmeyecek tarz da ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ona arkadaşlıktan öte ilginiz olduğunu belli edin veya bunu belli edecek sorular sorun, söylediğiniz gibi bir durum var ise bundan cesaret alarak size açılacaktır...:))

0|0
    0|0
    • oda çok utangaç bende hep ders ödev oldu şimdiye kadar yanlış anlaşılmak da istemyorum ama neden diğer arkadaşlrım öyle değilde bu böyle gözgöze gelnce çeviriyor hemen başını

• ama öylede hep ben kızlrla o hep erkeklerle hiç bir kızla öyle doğru dürüst konuşmz bir bana yakın off bielmyorum neyse ben biraz kaçamak bakış atıyım ya da sosyal ağ da beğeni yapıyım

• İlgini reel ortamda belli et kaliteyi düşürme kesinlikle çağımızın hastalığı...:)) Yaşayacaklarını sanal da mı yaşayacaksın, Birbirinize değersizlik addetmeyin, her ilişkinin temeli de karşılıklı saygı ve güvendir. Herşeyi bunlar üzerine inşaaa edin, temel sağlam olursa katları çıkmak bir o kadar kolay olur...:)) Anlaştık...:)) Biraz özgüven hadi bakalım stratı sen ver o zaman gerisini de o getirsin...

Erkekler Ne Diyor 6

• Mesaj at sms sohbetine girin nasılsın diye gir whatsapp'tan vs. bir bakmışsın sevgili oluvermişsiniz.

0|0
    0|0
    • iyi güzel diyon da ben yapamam yaa öyle ben mi başlattım bakışlmaları pısırık erkeğide ben istemem valla kendi bilir başkası olursa da bakar kalır artık ben de arada bakıyorum yanın a konuşurken güler yüzlü oluyorum daha da cesareti yoksa bana bir nasılsın dye mesaj atmaya dyecek bir söz yok

• Evet güzelim okuldki kızlardan bir bakan bidaha bakıyor ama gelip teklf eden hiç yok bu arkadaşımda tam aramadğm gibi efendibende sessiz bir kzım artık zaman gösterr blemyorum umarm gelir

• şanslı çocukmuş kaçırmaz umarım seni

• ben bir kere şunu söyleyeyim aşık olan erkek artislik taslar kendisini ezdirmemee çalışır.bana bir çok kız aşık oldu fakat benim aşkla aram pek iyi olmadığından karşılık vermedim.birazda gevşekliği sevmem sert bir yapıya sahibimdir.kesinlikle maço olarak algılamayın.biraz sinirli bir insanımda :D etrafımda çok yakışıklsın diyenler var ama asıl aşk tipe bakmaz :D sanırım.

0|0
    0|0
    • ben ne diyom sen ne anlatıyon kardeş :D:D

• sorma :) 13 yaşında siteye üye olunca tam olarak böyle oluyor. Sonra aradan yıllar geçiyor sizde l*n bende mi kullansam şu siteyi diyip bir giriyorsunuz. Bu yorumları ben mi yapmışım yaa oluyor :D

• Ah ah! Ne zaman Türk gençleride duygularını açıkça ifade edebilecek olgunluğa erişecek merak ediyorum.

Durumu uzatmadan konuşmak çözüm olabilir mi?

1|0
    0|0
  • mesajlarda muhabbeti yavaş yavaş ilişkiye çekmeye çalış baktın karşılık gelmiyosa kendi bilir. en azından ben üstüme düşeni yaptım dersin

0|0
    0|0
  • numara varsa mesaj atmayı dene nasılsın yaz mesela

0|0
    0|0
  • numara varsa mesaj atmayı dene nasılsın yaz mesela

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bırak o adım atsın kendını basıt bırı gıbı gosterme sonra cok uzulursun :)

0|1
    1|0
    • AYNENN öyle haklısın bacım yine arkadş gibi konuşyoz kendi bilir

Yükleniyor...