Tenise başlasam kas yaparak kilo alabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar. Ben baya zayıf bir insanım. Bacaklarım ve kollarım çok ince. Kas yaparak kilo almak istiyorum fakat evimin yakınındaki spor salonları 200tl ve o kadar bütçem yok. Tenis kursu buldum fiyati da uygun bu şekilde kas yaparak kilo alabilir miyim alabilirsem ne kadar sürede alırım mesela?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• valla 5 senedir tenis oynayan birisi olarak söylüyorum tenise başlaman prof anlamında oynayacaksan vede çok sıkı antreman yapacaksan bacak kaslarını çok iyi çalıştırır ve geliştirir ama şöyle diyim kurslar genelde 1 2 saat oluyor bu sana fayda sağlamaz öğrenmek için daha fazla oynaman gerekir kilo alma konusuna gelirsen kilo almazsın.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kas yaparak bacağım falan kalınlaşmaz mı?

• 3ay

tenis oynayarak kas yapamazsın çok fazla oynayıp koşarsan antreman yaparsan anca oda bir kaç ayda olacak iş değil

• 3ay

ayrıca İstanbul'da oturuyorsan spor aş nin kurslarına git orası ücretsiz

En İyi Kız Görüşü

• Düzenli ve sağlıklı beslenerek ve sporu da fazla abartmayarak bunu başarabilirsin
    Sana tavsiyem sadece tenis oynama
    Bisiklet te sür bunları düzenli yap
    Kendine bir program oluştur ve ona uy
    Ancak öyle istediğin vücuta kavuşabilirsin ^.^
    Have a good night

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kas yaparak kilo alınır fakat tenis te kaç kas grubu calisirki tenisi seviyorsan yanında fitness da yap kilo alırsın bn beş yıldır fitness yapıyorum işin yüzde 70 î beslenme karbonhidratı yüksek tutucan beslenme de hafta hafta yazılıp çizilecek ilk halin degisimin ve sonuca göre diyet ve antrenman programı değişebilir kilo almanın da tabi bir kaç çeşit yolu var

0|0
    0|0
  • tenis pek kas yapmaz aynada degisim az gorursun

0|0
    0|0
  • Evet tenis çok iyi spor

0|0
    0|0
  • seks baska en salıklısı ve kesın yolucnaım

0|0
    0|0
  • rugby oynarsan kilo almak zorunda kalirsin onun icin rugby oyna

0|0
    0|0
  • 20 tl ver bir tane dambıl al. 5 kg lık dalbılla sana 10 kg aldırayım. 200 tl mi spor salonu yuhhh.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hulya avsar yillarca yapti. Tenis oynarken habercileri cagirdi. Yetmedi bol frikikli etekler ve sortlar giydi. Gordugumuz manzara kalin bacak ve yanaga kadar uzanan selulitti. Bilemiyorum tenisi hic denemedim. Ancak fazla ise yaradigini dusunmuyorum.

0|0
    0|0
  • Tenis için biraz kuvvetli olman gerekiyor. Önce biraz güçlenmelisin yoksa gelen topa her ne kadar kuvvetli vursan da bileğin bükülür zayıf olduğun için. Ve tenis çok fazla hareket gerektiren bir spor iyice zayiflarsin. Tenisi tavsiye etmiyorum.

0|0
    0|0
  • yiyerek kilo almayı denedin mi :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Pek iştahım olmadığı için kilo alamıyorum yıllardır boyu 164 kilom 43

• tabi faydası olur ama evde ağırlık antrenmanıyla da yapabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...