Çok yakın arkadaşlarınız size aşık olduklarını itiraf etseler uzaklaşır mıydınız ne yapardınız?

nasıl davranacağımı bilmiyorum arkadaşlığımın bozulmasını istemiorum acil cevap verinn

Güncellemeler:
öyle şeyler söylüyo ki, ben ondan hoşlanmışım gbi, öyle anlatıyo ki ben kendim inanamıyorum

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• uzaklaşırdım çünkü uzaklaşmassan kıza ümit vermiş olacan her hareketinden her söylediğin sözden bir umut.belki o da hoşlanıyordur gibisinden. bak meselaaa bende bir erkeğe itiraf ettiğim sevdiğimii şuan arkadaşız ama hep bir umut var içimdee. arkadaş kalmassanız kız belki 1 ay üzülcek belki 2 ay ama eninde sonunda unutcak. eğer arkadaş olarak yanında kalırsan ona umut vermiş olacaksın. o seni arkadaş olarak görmez çünkü.

0|1
    0|0
    • sevmeyin kimseyi yakma başınıderdim hep, salak geldi bunu diyen adamı sevdi

• gönül bu :D belki sen öyle derken o seni seviyordu ve anca açılma cesareti bulabildi nerden biliyorsun? son zamanlarda hiç ona yakın davrandın mı her zamankinden daha çok? belki bundan dolayı cesaret alıp açılmış olabilir.

• valla yakın arkadaşım bana aşık oldu söylemedi ben fark ettim o küstü bana. Nedendir bilmem 8 kere konuştum yok. Barışmadı

0|0
    0|0
  • manyak o , uzak dur

0|0
    0|0
  • Eğer uzun süredir arkadaşlığınız varsa bunu bozma onu da kırmadan bir şekilde söyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• itiraftan sonra ya sevgili olunur ya da geri çekilir o arkadaslık biter.

0|0
    0|0
  • birkaç kez uzaklaşmak zorunda kaldım

0|0
    0|0
    • çok iyi aramız nasıl uzaklaşayım çok güzel di arkadaşlgmz

• evet o seni arkadaş olarak görmeyecek artık çünkü

• arkadaşını bile çok sevmeyecen işte hayatta,kulagmza küpe olsun, günü gelir onlar üzülmesin diye kendi hayatından vazgeçmemek içn.

Yükleniyor...