Sizce de çelişki değil mi?

hoşlandığım çocuk kova burcu ve bu burcun tüm özelliklerini taşıyor.ama bana söyledikleriyle yaptığı hareketler birbirine uymuyor.ondan hoşlandığımı söyledim o da bana karşı hiçbir şey hissetmediğini söyledi.ama ondan sonra bana karşı hareketleri değişti.mesela ben yanımdaki arkadaşıma ne tatlı çocukmuş diye gösterdiğim zaman bile aşırı sinirleniyo ve benimle kavga etmek için yer arıyo.bide benim hakkımda abuk subuk dedikodular çıkarmış sınıfta.ama beni sevmediğini söylüyor.sizcede bu çelişki değil mi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ya sen soruyu yanlış sordun veya anlam bozukluğu var . Çocuk seni sevmediğini senden hoşlanmadığını söylemiş sen ondan hoşlanıyormuşsun, bunuda hareketlerinle ona gösteriyorsun, oda ister istemez senin hakkında istemediği için dedikodu yapacaktır. Başka erkek mi yok sanki ? Çevrene bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende kova burcuyum. Değer verdiğim kova arkadaşlarımda olmuştur. Anlaşılması mümkün olmayan insanlar tabiri çokça geçer. Olayı sadece burca bağlamak yanlış. Biraz yetişme tarzıyla da alakalı kişilik.

0|0
    0|0
  • yav akıllanmazmısınız siz..yok kova burcuymuş yok bilmem ne..Allah akıl fikir versin..gençliğe bak be..çöp kovası kadar değersiz hale gelmişler..

0|0
    0|0
  • Burcları neden bu kadar önemsiyorsunuz anlamıyorum. Kişi için önyargılı olmamak gerekiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benim başımdada öyle bir dert var yaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...