Sizi yaşama bağlayan bir şey yoksa yaşamanın ne anlamı var?

evet bu raddeye de geldim.bi sonraki levele ne zaman geçerim bilmiyorum.belki yarın belki yarından da yakın...içimde tarifi mümkün olmayan bir boşluk var.dolduramıyorum.ne yapsam ne etsem o boşluk beni içine çekiyo.ben böyle yaşamaktan çok yoruldum

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu ancak Aşk ile doldurabilirsin.ALLAH AŞKI.

Diğer türlü kalbine ne sokarsan sok kalp manevi olarak deliktir alttan akar gider.Millet bu deliği olmuyacak şeylerle kapamaya çalışıyor fakat sapıtmaktan başka birşey yok sonucunda.

“…Bilesiniz ki, kalpler ancak Allâh’ı anmakla huzur bulur.” (er-Ra‘d, 28)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• elektronlar, atom çekirdeği etrafında dönerler, devasa gezegenler bir merkez etrafında dönerler. mikrodünyadan, makrodünya ya kadar o kadar harekete rağmen herşeyin dengede olmasının tek sebebi bir merkezin etrafında dönmesidir. hayatının merkezine birşey koy ki boşlukta kalma. insanlar farkında olmadan yahut olaraktan bunu yaparlar..

0|0
    0|0
    • işte yok.hiç kimseyi hiçbir şeyi hayatımın merkezine koyamıyorum.inanç yok tutku yok güven yok bağlılık yok sevgi yok nasıl koyayım

• kusura bakmada sen zaten a. koymuşsun :)

• keşke bir hacca gidipte kabe yi tavaf ederken ki o günahların aklına geldiği an ,hüngür hüngür gözünden akan o pişmanlığı bir bilseydin..işte orda ben ne yapmışım,ben nasıl bir insanmışım derdin.Allah yardımcın olsun.huzur Allahı anmakta..

0|0
    0|0
  • bugün verdiğim ilk ciddi cevap olucak aynı psikolojideyim neden bu hayata bir son vermiyorum onuda bilmiyorum

0|0
    0|0
    • evet artık ben de bunu düşünmeye başladım

• lütfen beni öldürün diye bir film var izle öyle bir çözüm bulabilirsen sana yoldaş olurum :/

• Lewis Carroll'un müthiş bir tespiti var: "Nereye gideceğini bilmiyorsan hangi yoldan gittiğinin önemi yok." Fazla yorum katmama gerek yok sanırım.

0|0
    0|0
  • aynı boşluk bendede vardı bir sefer bileklerimi kestim intahar etmek için ama onun çözüm olmadığını şimdi biliyorum seni boşluğa iten bir neden var olmalı o nee

0|0
    0|0
    • var tabii.ama üstesinden gelemiyorum işte.bütün hayatım zehir oldu ve olacak.

• tamam kim olduğunu açarsan bir merhaba derim.ama şimdi çıkmam gerekiyor.yarına yetiştirmem gereken bir ödevim var.

• tamam açtım bak cafar diye yazıyo

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...