Biri squat yanlış yaptım bacağım kalınlaştı mahvoldu yardım edin diye sormuş ya bende korktum bakarmısınız detaya?

Kızın biri squat yanlış yaptım bacağım kalınlaştı mahvoldu yardım edin eski bacağıma döner miyim demiş yorum dada biri buyüzden bende 2 aya bıraktım demiş ben de bir aydır yapıyorum vaz mı geçsem ya lütfen bilgisi olan konuşsun korktum

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen sacmalik inanma yilarimi verdim salona nwkendimde ne bir baskasinda boyle bisacmalik duymadim gormedim squat candir can vasselam.

1|0
    0|0
    • 3ay

Peki bu erkekte kötü durmsyabilir de hani bacak kalınlaştırıyormuş ya itici bir kalınlık mı :

• 3ay

Bu sayı gayet iyi mi arttırmak gerekiyor mu bunda bile zorlanıyorum arttırmak lazım mı

• 3ay

30 gunluk bir takvimde calisacagin gun sayisi 15 yap agirlik taka bilirsin 12 yaptigin zaman ilk seti 10 8 ve 6 dusmek uzere seti dusur kiloyu artir 4 set. sonra bigun dinlen buseferde 6. Seten basla 8 10 12 kiloyu dusur. 2.5 sagli solu takarsin bardemiriyle 10 kilo etmez baslangic icin senin icin ideal bir ay sonra 2.5 larin yanina birer kilo daha tamamlarsin. Mwsela bir yil sonra yirmi kiloyla felan oynarsin 185 gunde 30;dakika etse ki saglik guzelik icin iyi bir yatirim basarilar. :)

En İyi Kız Görüşü

• ya squat i yanlis yapamanin sonucu bacak kalinlasmasi degil bel agrisidir. bacak kalinlasmasi esas sonucudur. siskolasmaz bacagin ama incelmezde. mantikli dusun squat yaparken kaslarini calistiriyosun ustten dogal olarak cikicaklar. allahim kizlara ogretiyolar got buyutur bacak inceltir harika olursun diye sonra suc squata kaliyor. askim benim cok daha farkli hareket kombinasyonlari var bacak inceltme icin. yanlis hareketler yapmayin

1|0
    0|0
    • 3ay

Yok zaten benim incelsin diye bir beklentim yok ta Acaba dediğim kalınlaşırda kaş yaparken göz mü çıkarırım :)

• 3ay

ozaman soyle soyleyeyim kaslandirir. hani hayvan gibi kaslandirmaz ama hani biraz daha fit bir gorunum saglarsin ama yeter bukadar dedigin zaman dozu indirmeye baslaman gerekir , sonra biraz erir birazdaha yaparsin falan ordan sonrasi esas sorun :D

• 3ay

Bide ben zaten ağırlıksız çalışıyorum ağırlıksız olduğu için öyle çok bir kalınlaşmads olmaz heralde

Erkekler Ne Diyor 2

• o yapmış bu demiş vs.. Squat diye arama yapsanız google'da en ekstrem hallerini bile görebilirsiniz ona göre düşünün çirkin mi güzel mi diye..
    spor insanları güzelleştiriyor, zaten vücut yürümeye hareket etmeye programlanmış.. bisiklet süren, yürüyen, koşan kadınların bacakları popoları çok daha güzel

0|0
    0|0
  • beyin fakirimis kiz cidden

0|0
    0|0
    • 3ay

O bacakları birleştirip yapmış hemde tam 1 yıl diz kapağında çıkıntı olmuş

Kızlar Ne Diyor 4

• Hahahahahaha 😂😂😂😂😂 Nasıl yanlış yapmış merak ettim kendim 2 yıldır fitness yapıyorum hiç başıma gelmedi

1|0
    0|0
    • 3ay

Kız gülme valla allah korusun güldüğün başına gelir yazmış ki bacaklarımı birleştirerek yaptım ben ona takılmadım hadi o yanlış yaptı diye öyle olmuşta biride yoruma demiş ki 2 ay yaptım baktım bacaklar aldı başını gidiyor kalınlıkta hemen bıraktım demiş bende korktum bacaklarım çok kalınlaşırmı diye ayrıca ben ağırlıksız çalışıyorum canım

• 3ay

Bacakların sertleşir Kaslı görünür ama sen zayıf değilsen protein içeceklerinden içmene gerek yok ha bide 10 dk koşu bandında koş ısın sonra başla bitikten sonrada strech yap

• Yanlış yapmadın. Squat bacağı kalınlaştırır zaten

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok kuzum ben değil biri demiş çok kötü oldu bacaklarım diye ama o bacakları birleştirerek yapmış hem kalınlaşmış hemde diz kapağında çıkıntı olmuş benim söylemek istediğim. Bu itici bir kalınlık mı olur ya hata mı yapıyorum bunu yapmakla sence :(

• 3ay

Ama şu an spor salonuna falan gidemem ancak evde

• 3ay

Cd lerini al

• Ben de kalınlaşmadı aksine şekle girdi incelme oldu

0|0
    0|0
    • 3ay

Ağırlıksız mı canım

• 3ay

İşte ben ağırlıksız çalışıyorum kız ben zaten kaldıramam sakatlanırım be incecik kollar görsen ağırlıksızı bile nasıl yapıyon dersin ;)

• 3ay

Önemli olan hareket etmek canım başkalarının lafına da aldırma 😄

• sporu bıraktıktan sonra eskiye döner, öyle kalacak diye bir şey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...