Squat hareketini yanlış yaptım ve bacaklarım çok kalınlaştı ne yapmalıyım?

ben geçensene squat yapmaya başladım ama bacaklarım incececikti sadece biraz kalçam çıksın diye yaptım ama çok fazla oturdum bacaklarımı birleştirip yapmıştım şimdi diz kapağımdan bir çıkıntı çıktı bide kalınlaştı iç bacağım çıktı gibi nolursunuz nasıl inceltebilirim bide diz kapağıdan çıkıntı nasıl gider?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• iyice araştırıp öyle yapsaydın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sporu bırakınca sertlik ve kas şişmesi akabinde kaybolur. Profosyonellerle çalış. Fitness kursuna kayıt ol ya da pilates ile daha sıkı bir vucut elde et. Ama tek başına yapma..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Nasıl yardım, edelim teyze biz sana

1|0
    0|0
    • 3ay

ya ne teyzesi jsjsj yaşım 19 çok fazla basmışım yaş şeyine zaten bcaklarımın kalınlaştığını görünce ağlamaya başladım şimdi açtım bu hesaı aceleden öyle oldu yaş ksks aman neyse ya diz kapağımdan böyle bir çıkıtı falan çıktı napmalıyım erir mi

• O cıkıntı dediğin kas, daha iyi aslında birine tekme vurduğunda yere yapıstırırsın sjdjs

0|0
    0|0
  • Bence bir bilene sor, ordan burdan fikir alarak yaparsan, 3. Ve 4. Bacaklarin da çıkar

0|0
    0|0
  • Teyze genc iken nasildi ki. Marangozda aldirsan bir fazlalik gormedim ammene

0|0
    0|0
  • Kalın bacaklar bence çok hoş, çok kafaya takıyorsun.

0|0
    0|0
    • 3ay

ama çok güzel bacaklarım vardı incecik

• 3ay

İnce bacaktan hiç hoşlanmam ya, biraz etli olursa çok daha iyi olur bence

• 3ay

İncecik bacak iğrençtir. Hatta çoğu erkek için öyle.

Kızlar Ne Diyor 5

• Popo kaldiryim derken bacakmi kalkti.😂

0|0
    0|0
  • Bırlestırmeyecektın o bacaklarııı. Bak netten bacak ınceltıcı hareketlere

0|0
    0|0
  • Ağırlığı kalçaya vermen gerekiyor

0|0
    0|0
  • Bende yanlış yapmışım bıraktım yapmayı başka spor yaptım düzeldi

0|0
    0|0
    • 3ay

ne sporu yaptın bana da söyler misin inceldi mi geri

• 3ay

@lookingforloves cesaretle alakası yok benim için
      @Gülüyorumyineben burada tanıdığım çok değerli bir arkadaş onu üzdüğüm için çok üzüldüm çok özür diledim barıştık sonrada siteyi kullanmıycam dedim çünkü burda ister istemem bir yorumda yanlış anlaşılma oluyor kalp kırıyor yokyere insan oyüzden siteyi artık kullanmıyorum eğer @Gülüyorumyineben senin yeni hesabınsa yaz buraya benim diye bu hesabıda kapatıcam eğer açarsam sensen yazarım

• 3ay

@-balıkburcu_ size bir sey demedim. papatyali tebessum bisey danisabilirmiyim demis sonra kapatmis onun icin

• squat formunda dizleri birleştirmek yoktur. yanlış yapmışsın. bırak yapma. sadece yürü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...