Neden hep böyleler ki .. Allah'ıma sığınıyorum tek çarem o

Annemi kaybettim 2 hafta oldu .. ben annesiz yaşamaya alışırken.. Sabahlara kadar uyumayıp onunla geçirdiğimiz vakitleri hatırlayıp düşünüp ağlarken... Annemin canımın kokusuna hasretken.. neden hep küçümsüyorlar beni .. Gün yapıcaktık aramızda anneler gelicekti gecen sordum noldu diye iptal oldu dediler niye yalan söylediler ki ? hayır anlamıyorum .. ya neyse yazarken bile ağlıyorum bir fena oldum Abilerim Ablalarım anne kıymeti bilin birgün yanınızdan göçer gider anlayamazsınız bile göz açıp kapayasıya herşey.. Rabbim annesiz yavrularıma yardım etsin RABBİM kimseyi kimseye muhtaç etme..

Güncellemeler:
Desteğiniz için sağ olun ..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Allah Rahmet Eylesin, her ne acı ki, herkes birgün ölümü tadacak.Bu gerçeğe kendimizi hazırlamamız lazım.Emin ol Annen şuan Cennetin en güzel yerinden seni izliyor ve üzüntüne ortak oluyordur, sen üzülmeki Annen'de üzülmeyip mutlu olsun ve sakın unutma sen Annen ile geçici bir süre ayrıldın, Gerçek dünyada ne sen Anneni ne de Annen seni hiç bırakmayacak.Annen senin hayatta başarılı olmanı, mutlu olmanı istiyorsa bu hisleri halen geçerli, ona layik bir evlat olmak için yaşa ve unutma, Annen seni Cennetin en güzel yerinden izliyor, kendini üzerek annenide üzme. .

1|0
    0|0
    • Onca zaman .. büyüt anılarını paylaş sevgiye üzüntüye ortak ol 1 saniyede göçüp gitsin :( off offf

• Sen üzülme ki annende üzülmesin bu dediğimi unutma ve lütfen uy. .

Erkekler Ne Diyor 8

• Başınız sağolsun, Allah sabır versin... Yaradandan geldik ve yine yaradana döneceğiz, bu dünya herşeyiyle bir sınav ve bunun farkında olduğunuzu çok iyi biliyorum. herkez yaptığıyla kalır kimse kimseye bişey yapamaz bunu unutmayın, Takdir_ i İlahi herkes yaptığının cezasını ve mükafatını bir gün muhakkak görecek içiniz ferah olsun. Hayat gördüğünüz üzere çok kısa ve herşey bir anlık gereksiz hiçbir şey için kendiniz üzmeyin. Allah yar ve yardımcınız olsun...

1|1
    0|0
    • sağol abim sağol.. her sabah gözüümü açınca anne kahvaltımı hazırladınmı .. bu söz takılmış ağzıma

• canim kardesim acini yürekten paylasiyorum öncelikle basiniz sagolsun,annene yüce rabbimden rahmet dilerim tam bu gece kandil gecesi onun ruhunu sevindirme gecesi.okumasini bilmiyorsan camiye kos bu gece dualar yapilir onlarin dualarina amin de,benim annem hayatta ama birgün kus gibi ucacagini biliyorum icimde hep o korku var,ama topraktan geldik toprak olacaz,rabbim hepimize yardim etsin

1|0
    0|0
    • abi .. varya şuan bir görsen halimi yazarken bile çok kötüyüm evet okurum.. sağol abim sağoll

• Amin, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olur inşallah. Onlar anneler geliyor diye bilerek demişlerdir sen üzülmeyesin diye. Dediğin gibi anne başka bir şey, bazı insanlar annesinin değerini bilmiyor. Allah kimseyi annesinden ayırmasın. Bu arada kandilin mübarek olsun, bende üzüldüm annenin vefat etmesine.

1|0
    0|0
    • Sağols eninde kandilin mübarek olsun abim..

• başın sağolsun Allah sabır versin..annesizliğin ne olduğunu bilirim helede anneye çok bağlıysan...

1|1
    0|0
    • abim herşeyim onlaydı.. kaderde buda varmıs Allah takdir ettiyse olucakta ölürken o elimi sıkmasıyla bağırmam çığlık atmam bir oldu

• Amin bir an onun yanına ,gitmek ölmek istedim

• ilk zamanlar insan herşeyi düşünüyor ama Allah onun sabrınıda veriyor işte...bundan sonra yapacağın şey onun için dua etmek...

• iptal oldu derken anneni hatırlayıp üzülmemen içindir belki ama anlıyorum seni :( ltfen üzme güzel canını lütfen :(

1|0
    0|0
    • sağol kardeşim.. Allah rızası için annenizi üzmeyin kırmayın.. onlar dünyaaki en büyük zenginlikk

• Sende sağol her zaman yanındayız kardeşim.

1|0
    0|0
    • sağol krdeşim.. eksik olmayın

• Sende eksik olma, kendini toparla biran önce, bak herşeye rağmen hayat devam ediyor, ama yalancı dünya işte, Gerçek dünya'da tüm sevdiklerimle beraber olacağız inşallah.

• İnşalah sağol krdeşim

• başın sağolsun ya Allah rahmet eylesin. aileme bişey olursa ben yaşayamam düşünemiyorum bile.. :(

1|0
    0|0
    • sen düşünemiyorsun ya ben ? yaşayamıyorum

• çok kötü bir durum.. yakınında olup destek olmak isterdim.. çevrenden destek almalısın içine kapandıkça daha kötü olursun..

• Allah rahmet eylesın. Bazen bende annemın öldugunu dusunuyorum gozumden yas gelıyo...

1|1
    0|0
    • ..Amin abim amin

• 21

• :( Benım sana abla demem gerekıyo ben 16 yım daha. Gulmeye calıs dıcemde ınsan nasıl guler kı? Arkadasların falan yanındadır heralde.

Kızlar Ne Diyor 1

• cok kötü bir durum ya anne kaybı başkadır benimde annem annesini kaybetti yakın bir zamanda cok fena bir durum..başkalarını takma değmez onlar hem belki gitsen üzülecektin..Allah rahmet eylesin canım

1|0
    0|0
Yükleniyor...