Galatasaraylılar bir FB'li taraftar ırkçılık yaptı diye suçu tüm FBlilere atıyorlar.

Bu durumda Fenerbahçelilerde Burak Yılmaz'ın öldürülmesini tüm Galatasaraylılara atması doğru olurmu?

Güncellemeler:
pardon burak yıldırım

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Valla futboldan tiksindim

taraftarın yaptığını takıma yüklüyolar dengesizler

0|0
    1|0
  • Burak Yıldırım ın ilk bıçak sallayıp karşı tarafa çok kişi birdem yüklendiğini duydum<.Kamera kayıtlarında da böyleymiş.Futbol salaklığının bu huyunu sevmyrm

1|2
    0|0
    • o videoyu izlemeden önce şarjör değiştirmek..

• Artı verip Karşı tarafı utandırmadan önce..

• evet adam öldü diye mağdur olmuyor tamam ailesi için hepimiz üzgünüz ama R.Madrid atkısı açacak kadar GS ve BJK'ye twitterda küfürler edecek kadar fanatik olan biri cinayete kurban gidebilir.

• çarşı niye yapmıyor ultraAslanlar neden yapmıyor ya da trabzonsporlular o muzu... tövbetesfurlah

2|2
    0|0
  • Ama soru başlığında sende aynısını yapmıyor musun. Tüm Galatasaray'lılar mı?

1|1
    0|1
  • Burak Yılmaz ne nan.. : /

1|0
    0|1
    • adam o kadar çok düşüyor ki öldü sandılar. :)

• boşuna dememişler insanın adı çıkacağına canı çıksın diye.. mesela real maçında hem penaltı gitti hem sarı yedi adam..

• boşver renkdaşım ya al eboue izle az :) link

• evet haklısın hemen hemen aynı şey!

ikiside yanlış

0|0
    2|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Kesinlikle..

ama bu kadar tahrik edici muhabbetler Arena'da da yapılsaydı zamanındaki link bu görüntü çıkardı ortaya..

1|0
    4|2
  • burak yılmaz öldü mü ya. :)

0|0
    0|0
    • yok yere atıyor ya buraga sarıolar kendılerınınkı yerden kalkmıyor burak kıng

• bana emre deme:P alerjım var

• değişik bir durum

0|0
    0|0
  • Bazı şeyleri bilmeden konuşmayalım

1) Olay kendini bilmez 1 kişinin yaptığı olay değil,son görüntülerde enaz 5-6 kişi olduğu görülüyor,ellerinde muz drogba ve eboue ye doğru sallıyorlar hatta biriside onlara doğru sahaya atıyor muzu

2) Ben maça gittiğimde,stad girişinde cebimdeki bozuk paraları bile alıyorlarken onlar nasıl koca koca muzlarla sahaya girebiliyorlar?

3) Fenerli yöneticilerin muz gösteren taraftarlardan sadece 2 sini ekrana getirip,onlara söylettikleri bahanelere çocuklar bile inanmazdı

4) Tüm bunlar gösteriyor ki,muzlu protesto konusu tamamen organize bir iştir

5) Stadta yapılanlar o takımı bağlar ama dışarda yapılan olaylar adli vakalardır ve o takımı bağlamaz

6) Irkçılık konusunda duyarlı bir vatandaş olarak bu konuda şikayette bulunmayı görev adlederim ve şikayette bulundum zaten

2|1
    0|2
  • boklu sidikliye gülermiş:D

0|0
    2|2
Yükleniyor...