Eski sevgilinizin telefon numarasını, rehberden silip aklınızdan silemeyen var mı ?

Eski sevgilisinin telefon numarasını telefondan silip aklından silemeyen var mı ? Neden silemiyoruz . Şahsen benim hala aklımda. ki bunun eski sevgiliyle alakası yok ben hiç bir numarayı unutmam.

Nasıl unutulur ya :/ inanırmısınız bundan 7 yıl önceki sevgilimin numarası bile aklımda :/ Ne ararım ne sorarım ama yineden numara hep aklımda :/ sizinde böyle mi ?

1|0
30|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Telefon numarasını ezbere bildiğim bir kişi bile yok şu dünyada.

1|0
    0|0
  • ben bir telefon numarasını aklımda tutamam fakat tabi o aklımın bir kenarında oluyor şu ana kadar çıkmış dğeil 1 sene oldu

1|0
    0|0
  • hepsini aklımda tutamadığım için hiç biri kalmamış

1|0
    0|0
  • Benimde 1 yıl önce ayrıldıgım sevgılımın numarası hayla aklımda belkıde unutmak ıstemedıgımızden belkıde hafızamıza ıyı yer ettıgınden bunu hıc bılemıcem :)

1|0
    0|0
  • Aklımda bir rehber kadar telefon numarası var ve ben unutmak istediklerimi unuttum tabi istisnalar hala aklımda...

1|0
    0|0
  • benım de aklımda normal bir sey bu.aklında kaldıysa sen numaraya takılacagına onu aklından cıkarmaya bak

1|0
    0|0
  • Bende numara ezberlemek gibi birşey olmadı hiç, ailemin dşında kmsenin numarasını ezbere bilmem :S

1|0
    0|0
  • oha bir de ezberliyo musunuz numaraları siz

0|0
    1|0
  • numara hafızan kuvvetli demekki . Ben kendi numaramı zor ezberledim :)

1|0
    0|0
  • kaçtı yaaa...unutmuşum bile

1|0
    0|0
  • bir ara olmuştu öyle bir şey daha sonra gerçekten lazım olduğunda o numarayı hatırlayamadım

1|0
    0|0
  • 2 yıl oldu hala aklımda ya :(

1|0
    0|0
  • ben son 2 sininkini hatırlıyorum ama onların hatırladığını sanmam.

1|0
    0|0
  • bende unutmam ama arayıp sormam. onlar aradıkları zaman tanıyorum sadece işte.

1|0
    0|0
  • Yuh ben 2 yil onceki eski numarami unuttum onu mu unutmicam

1|0
    0|0
  • numaraları hiç aklımda tutamam, yanlışlıkla rehber gitse yanarım o hesap :)

1|0
    0|0
  • her ihtimale karşı aklımın bir köşesinde duruyor :) dünyada bir tek kız kalmaz da sevgilisiz kalacağımdan korkarsam, ararım belki :)

0|0
    0|0
  • benim hiç aklımda olan yok hepsini unuturum çünkü numarayı çevirerek aramıyoruz bir kere kaydediyorsun sonra hep kayıttan arıyorsun

0|0
    0|0
  • nerdeyse ayda 1 telefon numarası değiştiririm onları bile unuturum :(

0|0
    0|0
  • hastasın :)

0|0
    0|0
  • Burda bir gizlilik dolayisiyla ezberlemek zorunda kalinmis sanki

0|0
    0|0
  • eski sevgililerimin numarası da aklımda kendileri de aklımda yani her şey aklımda :)

0|0
    0|0
  • 5 tane hat değiştirdi hangisini söyleyim :(

1|0
    0|0
  • benim de aklımda bazıları:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• Silip silip yeniden ekleyen var mı :) hoş arama falan yapmıyorum ama nedense siliyorum geri ekliyorum şeytana uyup bir gün arayacam diye korkuyorum :D

1|0
    0|0
  • Öyle durumlara hiç bir zaman düşmedim :)

0|0
    1|0
  • ezberlemedim aklımdaydı unutmusum iyikide unutmusum :D

1|0
    0|0
  • Her türlü sildim.

0|0
    0|0
  • Ben de sesini unutamam :(

1|0
    0|0
  • hayırrr ben tamamen unuttum ..demekki sevdiğin biri çıkmadı henüz karşına ya da anılarına çok bağlı birisin

1|0
    0|0
  • sadece bir tanesınnkı aklımda .numarası kafiyeli ondan dolayı unutamadımD:

1|0
    0|0
  • aman hiç ezberlemem

1|0
    0|0
  • 05463960704 aa bak hala aklımdaymıs :D

1|0
    0|0
  • bilinçaltının kasıtlı oyunları. kalleş beyin

1|0
    0|0
  • ben sildim direk

1|0
    0|0
  • Çok rahat unuturum sonu falan kalırsa kalır aklımda :)

1|0
    0|0
  • Valla rehberden de sildim aklımdan da kaçla başladığını bile hatırlayamıyorum

1|0
    0|0
  • Silip silip geri kaydediyorun ezberledim nasilsa ne gerek var diye dusunerekten, cok eglenceli.

1|0
    0|0
  • aklımda, bendeki sebebi hafızam değil, sebepsiz aslında ama aklımda...

1|0
    0|0
  • Telefondan silmedim hala ''Şizofrenim'' diye kayıtlı arada bir konuşuyoruz..

1|0
    0|0
  • Ben sildim ama aklımda kolay ezberlenebilir bir numaraydı ordan aklımda kalmış :) umrumda bile değil..

0|0
    0|0
  • Numara ezberlemelere karşıyım.Bi aileninkini bil yeter, bide kankanınkini

0|0
    1|0
  • hafızam o kadar kuvvetli değil yüzünü bile unuturum bırak numarasını :)

0|0
    0|0
  • ben de resmi olarak ilişki başlangıç tarihlerini hatırlıyorum hala gün ay yıl olarak.

hafızanın çalışma biçimiyle alakalı. yapacak birşey olduğunu sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • eskisinin numarasını hatırlamıyorum :)

aslında ezberimdeydi ama bak unuttugumu farkettim :)

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • aklımdan silemediğim şeyi telefondan neden sileyim ki?

0|1
    0|0
  • benimki aklımda. malum ödemeli atıyoduk... :D

0|0
    0|0
  • Unutmam kiii :(( :))

0|0
    0|0
  • hiçbirini ezberlemedim ama hepsinin numarası kayıtlı :D

0|0
    0|0
  • Ben telefondanda silmedim çocukluk yahu o ne olacak dursa. Dediğin gibi akıldan silemedikten sonra?

0|0
    0|0
  • 6 7 sene oldu ilk sevgilimden ayrılalı.ilk aşkım değildi,hatta onu gerçekten sevmiyordum bile çocuklukla kabul etmiştim teklifini.Geenlerde gece bir mesaj geldi,onun numarası olduğunu hatırladım ve o çıktı. Yani ne kadar öenmesemediğimi sansam bile aklımdaymış

1|0
    0|0
  • 21 yıl önceki numarayı bile hatırlıyorum. ama o zaman cep telefonu yoktu ev numarasını hatırlıyorum...ahhhh ahhhh depreşti duygularım

1|0
    0|0
  • Ben ikisinden de siliyorum ama az önce saolsun mesaj attı taciz etme maksatlı hatırlattı kenedeni.!

0|0
    0|0
Yükleniyor...