Allah kimseyi sevdikleriyle sınamasın desem kaç kişi amin der?

az önceki annemle ilgili soruma cevap veren arkadaslar hepinize çokkk teşekkur ederım Annemden haber geldi şimdi sonç tahmın ettiğim gibi tansiyonu yükselmiş sadece korkulcak bişenin olmadığını söylediler...ömrüm hayatım boyunca unutmucam bugünü..

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Amin. O acıyı iyi bilirim acıların en büyüğü...

1|0
    0|1
    • babamdan biliyorum aynı acının bı ıkıncısını tatmk çok zor olur

• Nabalım bizim de imtihanımız böyle.:)Birşeyi kaybetmeden değerini tam manasıyla bilemiyoruz.Dünyada yanacağız ki Cennettte serinliyelim kıymetini bilelim oraların...

• haklısınnn :)

Erkekler Ne Diyor 9

• öncelikle geçmiş olsun ancak ben korkulacak bişey yokmuş kısmana katılmıyorum tansiyon yükselmesi çok sık etrafımızda karşılaştığımız bir durumdur ancak yükselmekten yükselmeye ve insandan insana farkeder eğer validenizin sürekli tansiyonu yükseliyorsa mutlaka takip ediniz derim ihmal etmeyin ve iyi bir doktora danışın

1|0
    0|0
    • şimdiye kadar tansiyonla ılgılı bı skıntısı olmadı ama bundan sonra çalışmayı bırakır artık evde oturur

• ansızın tansiyon yükselmesi iyi değildir bir çok sebebi olabilir böbrek yetmezliğinden tutunda aklınıza bir sürü rahatsızlık gelir hatta bazı insanların sürekli tansiyonu yüksektir rahatsızlık vermez ama oda tehlikelidir bir anda beyinkanamasına yol açar benim babamın tansiyonu normalken 18-19 larda geziyordu ama hiç rahatsızlık vermiyordu sonra doktora gittik çok tehlikeli olduğunu söyledi şimdi o gün bugün bir kaç sene oldu sürekli tansiyon ilacı kullanıyor doktor ömür boyu kullanacaksın dedi

• Büyük geçmiş olsun,

1|0
    0|0
  • sorunuzu görmedim ama geçmiş olsun.

inşallah hayatımızda kolay kolay kaldıramayacağımız olaylarla karşılaşmayız

1|0
    0|0
    • ben babamı çok erken kaybettim annemıde kaybedersem dayanamam heralde baska kimsem yok cunki ve daha kendı ayaklarımın uzerınde bıle duramıyorum

• Allah rahmet eylesin. umarım hakkında hayırlısı olur

• Gecmis olsun

1|0
    0|0
  • Ben Derim Bu Arada Geçmiş Olsun

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun...

1|0
    0|0
  • amin.tek korktugum sey sevdıgım ınsanların basına bır sey gelmesı

1|0
    0|0
  • hadi çok büyük geçmiş olsun, Allah sizi birbirinize bagışlasın inşallah

1|0
    0|0
  • gecmıs olsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hatim bile ederim :))

4|0
    0|0
  • geçmiş olsun..kandilin de mübarek olsun

Ve anlarsın ki ;

Bu dünyada neyi çok istersen,

o senin imtihanındır..

1|0
    0|0
    • Saol senın kandılın mubarek olsun..Ve devam eder..Kimi benden çok seversen onu senden alırım..

• Ben derim geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Amin.geçmiş olsun canım anne acısı yaşatmasın Allah.

0|0
    0|0
    • çok saol canım Amın cumlemızede..bugun yasamaktan beter oldum ama neyseki rahat bı nefes aldım suan

• amın canım cok gcmıs olsun bılırm o korkuyu

0|0
    0|0
  • amin tabi insanın ailesi çok önemli degerli

1|0
    0|0
Yükleniyor...