Kilo vermek için az mı yemek gerekiyopr? az yedikçe kilo alıyorum en azından veremiyorum?

mesela ben bir gün boyunca hiç yemek yemezsem kilo vermiyorum. normalde almam gereken miktarı alıp onu mu yavaş yavaş azaltıcam?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli olan az yemek degil dengeli yemek dengeli diyet ve spor ikisi aynı anda. Yok kahvaltıyı kısayım öğlen yemeyeyim öyle degil dengeli

0|0
    0|0
    • 3ay

o çok zor işte

• 3ay

Bak şimdi bir diyetisyene gidiyorsun ya her ay diyetisyene paramı verecem deme. 2 ay git o sana diyet taplosu verir haftalık sende uygularsın taployu aldıktan sonra istersen gitme maddi durumuna göre

• 3ay

tamam

En İyi Kız Görüşü

• az yersen metobolizma yavaşlar ve az yediğin için yediklerini depolamaya başlarsın ve kaslarından gider sık sık az az protein ve sebze ağırlıklı almalısın bol suiçmelisin 3 ana 3 ara öğün yemelisin
    akşam yemeğinden sonra bir şey yeme
    meyveyi gündüzleri ye

0|0
    0|0
    • 3ay

tamam anladım kaçtan sonra bir şey yemiyim?

• 3ay

teşekkürler

• 3ay

Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• düzenli diyet yap sporunuda

0|0
    1|0
    • 3ay

sorumla bağlantısı yok -1

• 3ay

Senden bir bk olmaz yemişsin hayvan gibi sonra su içsem yarıyor iyilik De yaramıyor gerçi senin beyin de kilodan yağ bağlamıştır ondan dediklerimi anlamıyorsun

• 3ay

Tabi canım senin cevap dört dörtlük, başka yanlara bak bir

Kızlar Ne Diyor 2

• Kilo vermek istiyorsan önce ağzını tutacaksın spor yapsan bile verdiğinin iki katını yersen kilo veremezsin zaten

0|0
    1|0
  • Az ye bol protein

0|0
    0|0
Yükleniyor...