Adını bile bilmiyorum çalıştığı yeri biliyorum sadece ne yapabilirim tanışmak için?

arkadaşlar ben küçük bir yerde ünv okuyorum geçen sene bir ara bir yerde yemek yiyorduk arkadaşla kapıda sigara içen bir çocuk beni kesiyomuş meğer.sonra çocuk arkadaşını yolladı numarasını göndermiş ben almadım tanşmak istemiyorum dedim daha sonra beni gördüğü zamanlarda birkaç kere arkamdan geldi ben hep kaçtım sonra gelmez oldu hatta bu senenin başında onu bir kızla gördm yanında kız varken bile bana bakıyordu şimdi tek geziyor adını bile bilmiyorum ama çok hoşlanıyorum arada cafelerde denk geliyorz çalıştığı yeri biliyorum ama artık yanıma gelmiyo ne ypsam yanıma gelir nasıl bulabilirim onu ya :( okuln btmesine az kaldı :(

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• bence hiç bulmakla uğraşma, sonu hayal kırıklığı olur. böyle ne güzel yıllarca avunup yaşamışsın güzel bir aşk hayaliyle. okurken gözlerim doldu. nerede şimdi böyle aşklar. üniversiteden mezun olduktan sonra da her sene yılın aynı günü o kafelere gider beklersin. belki yıllar sonra yanında karısı, kucağında çocuğuyla görür, karşılıklı göz göze gelir bakışırsınız, hafifçe başını eğip önünden geçer gider...

şimdi o çocuğu bulup iki günde bu güzel aşkı heba etmenin ne anlamı var.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Pişmalıık :( :( Üzülme erkekler peşinden koşturan kızları seviyolar ama kız evi naz evi kısmını biraz abartmışsın :D

0|0
    0|0
    • ama öyle pat diye gelip tanışmak isteyene numara verilir mi :)

• çok çapkın görnyo ama dışardan :) ama çok tatlı çok sevmli

• Hayırlısı canım ya :D

• niye öyle bir şey dedin ki? :)

neyse git konuş :)

0|0
    0|0
  • bu sefer de sen git konuş :)

0|0
    0|0
    • utanırım hem beni şuan beğeniyo mu beğenmiyo mu bilmiyorum :(

Yükleniyor...