Sizede böyle şeyler oluyormu ?

Bu sabah uykudan uyandıktan sonra çorabımın tekinin ayağımda olmadığını gördüm. Diğeri bir hayli sadıktır .Ama ötekini bir türlü bulamıyorum.sorun değil zaten boğazlı ayakkabı giyiniyorum.siz de tek çorapla gezermisiniz?

Birde öğretmen k.çı yalayan dönekler var mıaranızda.Adam gibi kalsanıza lan sınıfta .

Buarada aldığım bir yalan duyuma göre survıvorcular sabahlara kadar şarap içip ayışığında sevişiyormuş .iki gönüllü bir ünlüyü dikizlerken yakalanmış.ada kanunlarına göre de iki hindistan cevizini kabuğuyla alacaklarmış .

adamın birine de sevgilisi aşkitom bu gece seninle ilşkiye girmek istiyorum demiş herif dubelle gelmiş perdecimidir nedir .korniş takacak heralde.

perde takarken zorlanıyormusunuz sizde arkadaşlar.

son olarak sitoplazma mitokondriye küsmüş endoplazmik redikuluma vermiş golgi aygıtı da hani bana demiş.

değerli yorumlarınızı esirgemeyin

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• hı hı oluyor.

0|0
    0|0

• Himm hiiii.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bu soruyu okuduktan sonra onikiparmak bağırsağım haykırarak mideme dolandı.o sırada amerikadaki bir rüzgar gülünün pervanesi aşşada domalarak çalışan fredi krugırın götüne girdi.tam o sırada kamboçyada eşşeğe tecavüz eden cemal k. cükü kesilerek hadım edildi.yine aynı dakkada güneşte dev bir orgazm hasıl oldu ve dünyaya attırdığı manyetik dalgaar sebeiyle nasada bir profun pc başında gözü kör oldu..hikaye daha uzunda ben özetledim

0|0
    0|0
Yükleniyor...