Siteden birilerinden etkilendiniz mi hoşlandınız mı daha da abartıyorum aşık oldunuz mu ?

Dün kızın birine gizli aşkını itiraf etmişti dikkatimi çekti grçekten bu siteden birilerinden etkilendiniz mi hoşlandınız mı?

gizliye açık buyrun ?

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• Evlenenler var.

Bir de 2 gün sonra boşananlar.

Bana soracak olursan; temeli bu siteyse, sıkıntı. Zamanla görüşler de değişiyor, kişiler de. Ilk gelen kişiler için bu tarz şeyler olası olabiliyor fakat zamanla "yanılma" olduğunu düşünebiliyorsun.

Hiç kalkışmamak en iyisi. Uzaktan seyredin en makulu.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Reelde hiç görüşmediğin, konuşmadığın, zaman geçirmediğin birinden etkilenmek, hoşlanmak, aşık olmak imkansızdır. Öyle hissedenler bir anlık duygusal boşluktadır, boşluğu hayali bir duyguyla kapatmak ister.

Yazdığını beğendikleriniz ve sizin yazdığınızı beğenenler, karşılıklı beğenileştiğiniz var mı dersen, evet oldu. 4 kişi ile sohbetim çok oldu. Hayat hikayelerini kısmen anlattıklarında da ilgimi çektiler, ama o kadar. Sanal bir yerde tıkanıyor. Sohbeti reele taşıma çabası, kesinlikle "hoşlanma" ya da "aşk" değil, ya da bir cinsel beklenti değil. Ama burası Türkiye ve düzgün bir kişilik olunsa dahi öyle algılanmaya çok müsait. Hele hele dışarıdan bakan ve dedikodular üzerinden konuşan üçüncü gözlerce...

0|0
    0|0
  • Kim aşkını itiraf etti bir link atar mısın kime etmiş merak ettim :)

Olmadı olmasında böyle iyi .

0|0
    0|1
  • yok olmadım soru cevap devam ediyoruz :)

0|0
    0|1
  • evet oldu

1|0
    0|2
  • Aşk demeyelimde konuşurken birbirinden etikilenir insanlar.Hayvanlar koklaşa koklaşa insanlar konuşa konuşa :) Çıkarsa da terslemem :D

0|0
    0|1
  • burda öyle bişiy varmıki herkes gizli bazısı dalga geçiyor bazısı cidden sorununa çözüm arıyor ama ben inanmıyorum bu sitede ciddi güzel bir arkadaşlık veya dostluğa

0|0
    0|1
  • açıklıyım mı :))) :))

0|0
    0|1
  • Bi kızı hoş buluyordum burada ama uzun zamandır kendisinden mesaj alamıyorum. Cevap vermiyor, bir ara giriyordu; şimdi hiç girmiyor :)

0|0
    0|1
  • kimseden etkilenmedim, hoşlanmadım, aşık olmadım ama benden etkilenen, hoşlanan ve bana aşık olan varsa bilmiyorum :)))

0|0
    0|1
  • Hayır, bu sitede ruh hali bozuk çok kişi var. Gerçek hayatta yapamadıklarını burada gerçekleştirmek isteyenler çok var. Bu kişilere etkilenmeyi bırak, güvenemezsin bile.

0|0
    0|1
  • Evet, oldu..

Arada oluyor da..

0|0
    0|1
  • daha karşıma öyle biri çıkmadı :D

0|0
    0|1
  • Etkilendim.

0|0
    0|1

• var. daha öteside var:D

0|0
    0|1
  • Yok daha o kadar abartmadım.

0|0
    0|1
  • Hayır hoşlanmadım

0|0
    0|1
  • yok beğendiklermi oluyo da beni beğenmiyo onlarda :((

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır bu zamana kadar olmadı :) ileride olurmu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Etkilendim ama aşk kadar abartmadım, yani sanırım yapmadım, bilmiyorum :D

1|2
    1|1
  • Olduysa oldu. Olmadiysa olmadi. Oldu da olmadi mi dedik.

0:05 - 0:42 arasi. link

1|1
    0|1
  • Fikirlerini beğendiklerim var görmediğim insana aşık olamam sanırım...

0|0
    0|0
  • oldu. bir daha da olmaz kesinlikle.

1|0
    0|2
  • aşkın olmadığı girmediği yer olmaz ki :D illaki birileri birilerinden hoşlanıyordur

0|0
    0|1
  • Yarasına işediklerim oldu.

0|0
    0|2
Yükleniyor...