Kapat

İki hafta geçti hala bir şey yazmadı bana, ne yapmalıyım sizce?

geçen yıl onunla aynı dersanede aynı sınıftaydık ama hiç konuşmuşluğumuz olmamıştı sadece bakışıyorduk derste komik bir şey olduğunda bana bakarak gülüyordu hep ondan hoşlanıyordum o da hoşlanıyor gibiydi. ben dersanemi değiştirince yazın bunu faceden ekledim o da kabul etti ve naber diye mesaj attı öyle konuşmaya başladık 5 ay kadar konuştuk ve aramız çok da iyiydi tek sorun bir türlü buluşamıyorduk sürekli bir şey çıkıyordu bir gün ayarladığımızda genelde ben müsait olmuyordum en son tekrar bir gün ayarladık bir hafta önceden . o hafta ful konuştuk her gün ve buluşmadan bi gün önce yani son gün bana hastaneye gideceğini randevusu olduğunu söyledi ben de doğal olarak kızdım bu resmen düşüncesizlikti sonuçta randevu bi kaç gün önceden alınır bunu bana son gün söylemesi çok saçmaydı bahane uydurduğunu düşündüm diğer yandan da buluşmak isteyen oydu neden bahane uydursun ki diyordum . her neyse ben inanmayınca o da gel beraber gidelim o zaman dedi ben de kabul etmedim ve ona bu şekilde inandırmana gerek yok gibi bir şey diyerek tersledim o da sen bilirsin o zaman dedi ben de tamam dedim ve 2 hafta oldu hala bir şey yazmadı bundan sonra yazar mı bilmiyorum :( sizce napmalıyım lütfen bişeyler söyleyin :(

Güncellemeler:
şu an mesaj atmıyo olması bana değer vermediği anlamına mı geliyor

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• yok aramaz muhtemelen seni unutmak için link bunu dinliyodur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• yazmaz seninle ilgilenmiyor yani daha önce bu kişinin başından bir ayrılık geçmiş alışmış ayrılıklara ondan dolayı ayrılsan da sevsen de onun için bir hiçsin daha önce darbe yemiş bir tipe benziyor artık aşka güveni kalmamış bir tip

0|0
    0|0
    • gecmişini bilmiyorum olabilir yani bu değer vermiyo anlamına mı geliyo :/

• İnşallah yazmaz .Sizde bu tripler oldugu sürece işiniz zor

0|0
    0|0
    • niye oyle diyorsun haklı değil miyim

• hmm sonzsuz başarılar sana=) Bursayı rahatlıkla yazabilirsin şehir olarakta çok iyi.Bende makine mühendisliği okuyorum(yüksek lisans).Makineyi düşünüyosan yazma bence çok erkek var konsantre olamazsın=) ama inşaat mühendisliği yolunda başarılar dilerim sana=)

• tesekkür ederim :) yok zaten dusunmuyorum

• ben olsam yazmam:)))

0|0
    0|0
    • neden yazmazdın

• :)) sorun değil kızım takma bunları kafana

• takmıyımde napayım simdi ya :D

• 2 hafta oldu diyorsun hiç mi bişi yazmaz...bence zor görünüyor

0|0
    0|0
    • ondan oncede yaklasık 3 hafta konuşamamıstık smsi yoktu son konuşmalarımızdada baska numaralardan mesaj atıyodu bilmiyorum belkide kendimi bu sekilde kandırıyorumdur

• Zamanla yazar merak etme

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin de zamanında işin çıkmış.Bu kadar büyük bir tepki vermene gerek yoktu.Son anda rahatsızlanmış olabilir.Sen ara.Hatalısın

0|0
    0|0
    • ttamam ben hatalıysama 2 hafta gecti kenini affettirmesi gerekmiyormuyu bilmiyorum ben mi yanlış dusunuyorum bilemedim

• yazcak adam ne iki hafta beklesin umursamıyo bence seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...