Gençler sporla ilgili bişiler sorucam?

gençler ben spora başladım 3 hafta oldu gram veremedim ne yapmalıyım lütfen yardım edermisiniz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• sabah çık 1 saat koş gel, akşam yemekten sonra çık 1 saat koş gel bide pokemon go oyna garanti kilo verirsin. Ayrıca spor yaptığın kadar yemiyorsundur umarım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ama vücudun sıkılaşmaya başlamıştır moralini bozma ama eğer yediklerine dikkat etmezsen spor işe yaramaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok spor yapman değil, düzenli beslenerek kilo verebilirsin

1|0
    0|0
    • 3ay

düzen nasıl mesela?

• 3ay

Mesela protein ve vitamin ağırlıklı besinler tüket ekmek, yağlı yemekler, iştah açıcı besinler yeme unutma çok yemek değil dengesiz ve sağlıksız yemekler kilo aldırır ve vermek istediğin kiloyu asla verdirmez

• Sadece sporla kilo veremezsin.

Yediğine içtiğine de dikkat etmen lazım bide önce ödemler cart curt gider sonra kilo vermeye başlarsın

0|0
    0|0
  • yemene içmene dikkat etmiyorsundurrr birde sürekli yapacaksın koşu bandında hızlı tempo falan yürü

0|0
    0|0
  • şöyle söyliyim şu yediğiniz çıkolatalar varya sadece onu eritmek için koşu bandında 15. seviyede 15 dkk koşman gerekiyor okadar söyliyim sen ona göre yap hesabını

0|0
    0|0
  • Harcadığından fazlasını alırsan alamazsın tabii.

0|0
    0|0
  • Yanlış besleniyorsun o zaman

0|0
    0|0
  • kilo kaç acaba en azından yakın bişey söyle bide yağ oranı

0|0
    0|0
  • ne yapıyosun spor derken? ağırlık çalışıyosan kilo veremezsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Agirlik calisiyosa kilo verebilir

• 3ay

:( bir yilda ne kadar kas ktlesi kazanabilecegini dusunuyosun? Ne kadar bilgisizce yazilmis bir cevap

• 3ay

@kalbegidenyol kardes laf yetistiremicem sana sen yonlendir.

• Sporda neler yapıyrosun ki?

0|0
    0|0
  • Az yemek iyidir iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben anlamam bacım

0|0
    0|0
  • diyet de yapmalısın

0|0