Küçük Dağları Ben Yarattım' kafasını yaşayanlar..

Küçük dağları ben yarattım havasındaki insanlardan nefret ediyorum. Özellikle etraflarında ki insanların bütçeleriyle fiziki özelliklikleriyle ve giyim kuşamlarıyla dalga geçmeleri onlara tepeden bakmaları beni ayar ediyor. Bizim iş yerinde bu özelliklere sahip bir kaç tip var. Herşeyin en iyisini ben bilirim, ben herkesten güzelim/yakışıklıyım karşımdakilerse ezik kafasını yaşıyorlar ve insanı ulu orta it gibi azarlıyorlar. İnanın gırtlaklarına yapışmamak için kendimi zor tutuyorum. Sizin de çevrenizde böyle gereksizler var mı ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• türk kızlarının en büyük özelliği kücük dagları yaratmaktır yıllardır :D egoları tavadan >DD

1|1
    0|0
    • Kızlar yapsa yine iyi kardeşcazım. Erkeklerde yapıyor. Sürekli laf sokma çabaları , bilmişlik taslamalar , aşağılamalar falan bir erkekte ne kadar itici durduğunaa bakar mısınn :)

• Hahah eyw :D

• bu arada profil resmin değişik hoş bir şey :) benimkini hiç karıştırmayalım lütfen :P >DD

Erkekler Ne Diyor 6

• ben yapışıyorum :D en büyük hobim o tipleri ezmek buda benim hastalığım sanırım :D

1|0
    0|0
    • Kendilerini bir nane sanıyorlar , yapışıcam bende birgün birinin gırtlağına geberticemm ama korkuyorum onu adam yerine koyup beni hapse atarlar :)

• Dağlara kar yağdırırsın sen bu uyuzlukla :D

• iltifatın için teşekkür ederim :D uyuzda olduk arkadaş :D

• Her yerde var onlardan, ve bana denk gelenin vay haline.. ..:))

1|0
    0|0
    • Eheh sende cazgır mısın nesin :D

• Aynen iplememekte mantıklı :) Adam yerine koyup cevap verdikçe kendilerini bir nane sanıyorlar :)

• Yani ateşi söndürmek için üfledikçe daha çok yanar...

• Nedense hiç bana denk gelmedi böyleleri keşke gelse de herkesin içinde güzel bir bozum etsem :) Böyle tiplere karşı ben de böyleyim.

1|0
    0|0
  • çok fazla bende nefret ediyorum sanki herkes kendi kendini yarattı ama açıkçası allahın yüzünden bu durum yanlış yaratmış herkesi eşit yarata böyle bir durum olmazdı tamammen allahın suçu

0|0
    1|0
    • HAŞA.

• Bunun suçunu yaratana atmak yerine yaradılanlara bak. İyiside var kötüsüde. İyi olanlar ilahi bir güçle iyiliği seçmediler.

• ya tabiki mutlaka var iyi insanlar ben bile kötüyüm ama ne bileyim işte tekrar tekrar aynı şeyleri söylemiş gibi olacam ama gerçekten istemezdim böyle durumları görmek üzülüyorum

• Yazık onlara diyorum. Olmaz olurmu var tabi ama suratıma küfür bile etseler afedersiniz, sinirlenmiyor ve mantıklı bir kaç şey söylediğimde hemen 5 yaşındaki çocuk gibi oluyorlar. Neden böyle bu insanlar ? Sevgi ve güven eksikliğini bu şekilde kapatabilecekleri ve insanlardan bu sayede zarar görmeyeceklerini düşünerek oluşturdukları sahte bir duvarla yalıtım yapmalarından kaynaklanıyor.

1|0
    0|0
    • Bence de yazık .. Kibir, kendini beğenmişlik. İnsanın görünüşüne aldanıp kurguladıkları yargılar... Ve bunu dalgaya dönüştürebilen minicik beyinler..

• Beynin olmadığı yerde ego devreye girer

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olmaz mı.. Tabi ki var :)

Ama şöyle ki insan bazen bir şeyler yaşamadan karşısındakini anlayamaz. Empati kuramaz yani, başaramaz. Belki zamanla yaşadıkları yüzünden bakış açısı değişir o küçük dağlarda yıkılır, ne dersin :)

1|0
    0|0
    • Dağlarına kar yağsııın :D Allah bir çene vermiş onlara yüzlerini yıkamazlar ama hep 4 ayak üstüne düşerler şansları hep açık oluyor :)

• O şans da bir yere kadar emin ol :)

• Eken biçer tabii güzelim :)

• Ben yürürken 'Demin Dağları Ben Yarattım Ama Beğenmedim' tavrını takınıyorum kimse bulaşmasın diye ama o tarz tavırlarım yoktur...

1|0
    0|0
  • Olmaz mı daha fenaları bile var , kandil mesajı atıyor diye dalga geçiyorlar insanlarla, malesef karşıma alma gibi bir durumum yok, patronum çünkü.

1|0
    0|0
  • Ah var ve hayatımdan çıkaramıyorum.

1|0
    0|0
    • Sana zararı var mı :)

• en yakın arkadaşlarımdan biri öyle maalesef. Sürekli kendini över, kendini çok güzel bulur ki gerçekten güzel biri değil. Onun yaptığı her şey doğru ama senin yaptıklarınki yanlıştır. Artık dinlememeye başladım. O konuşuyor ben de he diyip geçiyorum

• İnanılmaz zor bir durum. Neyseki iyi arkadaşınmış. Düşmanın olduğunu düşünsene birde. Sana karşı cephe almış bir bayan kibir berbattt :)

Yükleniyor...