Jose Sosa nın Durumuyla Felipe Melo nun Durumunu Bir Tutanlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bazı Beşiktaşlılar malasef Sosa ve Gomezdeki duruşlarının tamamen yok olması nedeniyle Meloyu öne atarak bunu unutturmaya çalışıyorlar.
Şimdi Sosa Haziran ayından beri takımdan ayrılmak istediğini söyledi kampa katılmadı.
Melo ise Galatasarayda ilk 2 sene kiralık olarak forma giydi, kiralık kontratı bittiğinde yeniden kiralamak ve ya bonservisini almak için Galatasaray Juventusla görüşmeler sürdüğü için Melo kampa katılamadı. Çünkü kağıt üzerinde Juventusun futbolcusu olan birisi Galatasaray kampına katılamaz. Melo her seferinde bizde kalmak istediğinide soyluyordu.
Melo geçen Hamza Hamzaoğlu nun kendisini takımda istemediğini duyunca ayrılmak istedi ve ayrıldı.
Şimdi birbirinden tamamen zıt olan bir durumun gündeme getirilmeye çalışılmasının amacı nedir?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sorularının hepsine cevap olacak haber var bak biraz bahsedeyim
    m.haberturk.com/.../5

geç başladı super kupada yoktu ıslıklandı. Sence sorun iki kulüp arasında olsa taraftar neden meloyu ıslıkladı? İtalyanlar bile paragöz dedi. herkes İstanbul'da çalışırken milli takımda olmadığı halde izin aldı
    Inter’le anlaşamayan ve Brezilya kulüplerinin 3.1 milyon Euro’luk yıllık ücretini karşılamaya yanaşmaması yüzünden yelkenleri suya indiren Felipe Melo, ceza yeme tehlikesini göze alamayıp çark etti. Hamza Hamzaoğlu’nun “20 Temmuz” restini gören Pitbull, Twitter’dan takıma katılmak için dönüşe geçtiğini açıkladı.

0|1
    0|0
    • Gizlicim laf sokayım derken yine çark ettin😀Ben Melonun ilk 2 senesinden bahsediyorum ama sen geçen seneki haberleri atmışsın 😀Melonun geçen sene gitmek istediğini zaten bak yukarda yazmışım Melo 1 kere gitmek istedi ondada gitti zaten bak Melo yok takimda😀

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ara Beşiktaşın yaptıklarını diğer takımları katarak aklamaya çalışmak moda oldu zaten Melo ilede dediğin gibi alakası yok Sosa istemeye istemeye kaldı takımda geçen seneki kadar katkı vereceğinide düşünmüyorum takım bulamayınca mecbur kaldı bjkde işte.

0|1
    0|1
    • Aynen öyle insan kendini savunurken mantıklı şeyler koyar ama bunlar tam anlamıyla saçmalıyorlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Kurye ile 2.5 Milyon dolar kaçak pırlanta sokan melo kaçmak zorundaydı ve
    onu kurtaran savcı fetocu darbeci çıktı ,
    her yerde aranıyor hatırlatmak istedim..

0|1
    0|0
  • 😂 gülücük atmadan geçemeyeceğim

0|1
    0|0
    • Gülücük atman için yanlış yere geldin daha eğlenecek yerler var😀

• Kardeşim takma kafana bu kadar bu mevzuları. Altı üstü futbol.

• Kafama taktığım yok zatende Melo bizim için çok önemli bir yere sahip bir oyuncu. Yollarımız ayrılsa bile her zaman biz onun yanındayız o da bizim yanımızda. Beşiktaş ne yapmış ne etmiş hiçbir şekilde ilgilendirmez beni. Ama Meloyla Sosayı bir tutarlarsa bu iş olmaz.

• Bu aralar herkesin ağzında beşiktaştır gidiyor şimdi sakın demeki melo dedikleri için söylüyorum diye daha kimse melo demiyorkende sosa konusuyla ilgiliydiniz :D

0|3
    0|2
    • Bjk duruşundan sizene hadi cevap yaz engelle hemen her zamanki gibi :D

• Melo çok uyanık. Her yaz kampa geç gelirdi çeşitli bahanelerle ama sosa ilk kez yaptı adama hak veriyorum eşi olaylardan korktu benim eşimde korksa saygı duyardım

0|2
    0|1
    • Ne bahanesi var kardeşim Juventusla Galatasaray anlaşamadan adam ne yapabilir boş boş konuşuyosunuz.

• bu durumu futbol bilgisinin kıtlığı ve cehaletle açıklıyorum, açıyorum onlara :D

0|1
    0|2
    • Birbirinden tamamen farklı olaylari bir tutuyorlar

• ondan dedim zaten çekememezlikten kaynaklı böyle davranıyorlar :D

• Gidiyorlar Antalyasporun futbolcusu olan Eto ile kanunsuz bir şekilde görüşüyorlar ondan sonra 3 ay tatil yapan Sosayı affediyorlar birak sen bunlari anlamaz bunlar

0|1
    0|2
    • Beni ilgilendiren bir durum yok ama efsanemiz Melo hakkında konuşurlarsa en sert bir şekilde cevabını alırlar.

Yükleniyor...