Yalnızlığın iyi ve kötü yanları nelerdir?

Kötü yanı çok bence. Mesela kendini kötü hissettiğinde yanında kimsenin olmaması ya da herhangi bir alanda başarılı olduğunda mutluluğunu paylaşacak birilerinin olmaması. Ailem var ama onlardan çok uzaktayım.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• iyi yanı sessizlik,düşünme fırsatı kötü yanı kafaya takmanı sağlar.Ama kim derse desin yalnızlık kişiyi olgunlaştırır.

0|1
    0|0
    • Haklısın ama fazla olgunlaşınca çürüyo gibi. Mesela ben eskiden bir kız bana kötü birşey yaptığında ağzıma geleni söylerdim şimdi; bu yaptığın hiç hoş değil. Diyorum fazla kibarlaştım

Kızlar Ne Diyor 3

• İyi yanları da var.Sadece yalnızken yapabileceğin şeyleri yapmakta rahat oluyorsun.Ama cidden sen o kadar yalnız mısın?

0|0
    0|0
    • Yalnızken yapabileceğim şeyleri yapmaktan zevk almıyorum. Evet o kadar yalnızım

• yalnızlığın en kötü yanı bence sevdiğim şeyleri paylaşamam.

0|1
    0|0
  • iyi yanı daha mutlu daha neşeli oluyorsun istediğin gbi kafana göre sinema tiyatroya gidebiliyosun kimseyi beklemeden ,kötü yanı da haytına birisi girip çıktıktan sonra yanlız kaldığında eski neşeli halini özlüyosun ,yalnız kalınca herşey artık kafana takılır oluyo bunları anlatacak kimseyi bulamıyosun

0|0
    0|0
    • Hayatıma kimse girmedi :) o duyguyu bilemicem ama kafaya takma kısmı % 100 doğru

Erkekler Ne Diyor 4

• kötü yanını söylemişsin ben de bari iyi yanını söyleyeyim dert tasa yok oh ne güzel kafan sakin aslında yalnızlık biraz huzur da demek bence.

1|0
    0|0
  • Baya bir yanlız kaldıgında kendi kendine konuşursun sürekli çünkü konuşacak kimse yok kendi kendine gülmeler falan psikolojik bir rahatsızlığa dönüşebilir çok fazla yanlız kalırsan.

0|0
    0|0
    • Sanırım ben kafayı yedim

• Yok cok takıntı yaparsan rahatsızlık yoksa bile oluşur. Bende bir hafta kadar evden cıkmadım annemler yoktu sürekli tek basıma kaldım. Sürekli izleniyormusum gibi hissediyordum evde rahat rahat dolaşamıyordum. Sonradan kafaya takmam kararı aldım kendi kendimeşu ançok rahatım. Koy g*te gitsin hesabı. :D

• kötü yanlarını söylemişsin zaten. ben de aynı dertten yakınıyorum

0|0
    0|0
  • bizde bir aile sayılırız lem bizle paylaş :P

0|0
    0|0
    • :) sinemaya gidesim var iron man 3 e ama arkadaşım yok. Birde şöyle pikniğe çıksak mangal yaksak sucuk kanat... misss

• iron man süper, inan bazı sahneleri izlerken nefesini tutuyosun bitince nefes veriyosun o derece,napcan yoksa yanlız gitcen sinemaya, ama piknige gitme yanlız göze batarsın klasdşskldlşsakd

• Pikniğe gitmem tek başıma

Yükleniyor...