Kitaplarınızı nereden satın alıyorsunuz?

Nereden kitap satın alıyorsunuz? Kitap satın almak için internet aşışveriş sitelerini mi yoksa normal kitap dükkanlarını mı tercih ediyorsunuz?

Bern Kitapyurdu'ndan alıyorum fazla dışarı çıkamadığım için internete bakarak rahatlıkla alabiliyorum.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• kitapçıdan almayı tercih ederim çünkü kitaba temas etmeden yeterli duygusal bağı kuramıyorum:) internetten ise ancak çok arayıp bulamadığım kitapları alıyorum, ideefixe ise en çok kullandığım alışveriş sitesi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kitap fuarından ve kitapçılardan alıyorum.

Hiç internetten kitap almadım.

Bir de e-kitap diye bir şey çıkmış orada bütün kitaplar varmış diye duymuştum indiriyormuşsun kitapları bilgisayardan okuyormuşsun.

0|0
    0|0
  • Daha çok kitapçılardan gidip kendim seçiyorum. Fakat çok aradığım ve piyasada bulamadığım kitaplar için internete başvuruyorum.

0|0
    0|0
  • Eren Kitabevi

0|0
    0|0
  • kitapçıdan alırım, internettten alamam, kitaba dokunmam lazım baskısına filan bakmam lazım, çekici gelmezse okuyamam çünkü

0|0
    0|0
  • kitabı elime almam gerek. arkasını okumam gerek. hiç internetten kitap almadım ve tercih etmiyorum.

0|0
    0|0
    • Neden acaba int. kitap almıyorsunuz

• sayfalarını görmem gerek, arka kapağı okumam gerek. ayrıca da kitapçı da zaman geçirmeyi de seviyorum. ordaki kitap kokusunu seviyorum. aklımda olmayan kitapları da alıyorum.

• ya kütüphanelerden emanet alırım ya da kitapçıdan alırım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kitabı rahat okumak için; kendisini, baskısını sevmem gerekli. Hatta be kütüphaneme yakışır mı onu bile düşünürüm aslında. Şöyle bir kütüphanede rafta durduğu gibi tutar düşünürüm hangi rafa uyar bunun boyu rengi diye. Yazı karakter ve boyutuna da bakarım.Çok övülen ve merak ettiğim bazı kitapların tipini beğenmediğim olmuştur. Benim gibi domates seçer gibi kitap alanı bulamazsın bu dünyada :))))))

Gider kitapçıdan alırım ben.

0|0
    0|0
  • ben eski tip, tutup okşayıp sonra sayfalarının arasını koklayarak kitap alan adamlardanım.

Kitapcı gezmek zaten benim icin büyük bir keyif. o keyfi internete kaptırmam dogrusu.

Hatta kitap almayacak olsam bile mutlaka sık sık kitapcı gezmeye giderim.

Mmmm bazı kitapların sayfaları muhteşem kokuyor. Biraz yayıncılıkla ugrasmıslıgım var o yüzden takıntılıyım kitap kokusuna:)

1|0
    0|0
    • hele eski bir kitapsa o, sahaftan alınmış ya da aileden yadigar kalmışsa o koku daha bir güzel oluyor. aslında bildiğin rutubet kokusu, ama bana sanki benden önce okuyanlar oraya hatıralarını bırakmış gibi geliyor...

• evet eski kitaplar daha güzel kokar..kütüphane gezip kitap kokladıgımı bilirim

• Yakınımda D&R var, oradan ya da internet üzerinden (ideefixe, kertenpelex)...

0|0
    0|0
  • D&R

0|0
    0|0
  • süper bi kitap aşkı darısı benle billy nin başına

0|0
    0|0
Yükleniyor...