Spor yapıyor musunuz? Evetse ne sıklıkta ve ne türde yapıyorsunuz? Hayırsa neden yapmıyorsunuz?

Sorunun hepsini yazdım aslında, pek detaya gerek kalmadı :) Bildiğiniz gibi sporun da türleri var ben mesela 1 gün yürüyüş-koşu, 1 gün Cardio olarak yapmaya çalışıyorum sporu. Hafif koşu da bir cardiodur fakat ben hareket, dayanıklılık ve güç arttırma olarak yapıyorum genelde Cardio kısmını. Şimdide spordan çıktım, duşumu aldım oturuyorum, sizlere de sormak istedim :) Yorulmuş bir insandan selamlar herkese :)

Güncellemeler:
3ay ..
3ay Güncel.
3ay 14 gün sonra soruyu "GÜNÜN SORUSU" yapan KS yönetiminin kafasından istiyorum çabucak :D

1|0
101|47

En İyi Kız Görüşü

• Günde 3 öğün spor yapıyorum sanırım 😄 eskiden spor yapanlara anlam veremiyordum bile yüzüm güzel olsun yeter diyordum sonra denedim bende bağımlı oldum resmen sabah 5 gibi yürüyüş yapıyorum 1 saat saat 7 gibi eve geliyorum teo boo videoları açıyorum 1 2 saat onunla uğraşıyorum daha sonra saat 2 gibi spor salonu yaparım 1 saatte orada takılırım sonra yerimden kalkamam 😄😄😄

0|2
    0|0
    • 3ay

Aşırı kaslı kızlara döneceksin 2 senede azalt biraz :D :D

• 3ay

Teşekkür ederim 😊

• 3ay

Rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim bir merdiven var onu inip çıkıyorum yapmıyor yani üşengeçlik ha bu arada davet atmana gerek kalmadı takip listendeyim bildirim geliyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 100

• Spordan yeni geldim. 11-30 başladım, biraz olur geldiğim. Her gün spora giderim 6/pazar haric. O iki günü işe gittiğim için gidemiyorum, yoksa o Günleri de giderim. Haftada 5 gün, önce kardio ile başlayıp, arkasından ağırlık çalışmaları yapıyorum. Sonrada Sauna. Duş. Evde dinlenmek. Kışın Yüzmeyide ekleyecem

0|1
    0|0
  • Hergun yapiyorum hemen hemen

0|2
    0|0
  • yüzüyorum sadece. günde 1 saat. açıkçası pek aram yok sporla

0|1
    0|0
  • Spor ne demek 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Haftada 4

0|1
    0|0
  • Koray yorulmuşsun baya :D

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen :D

• 3ay

Aa evet şimdi hatırladım bir sorunda etiketlemiştin akrabanız var mı burada diye :D

• 3ay

Evet o abi benim iste 😊😊

• Spor yapmıyorum çünkü çok yoruluyorum 😂

0|1
    0|0
    • 3ay

Yap yap iyidir daha da yorulursun ama mutlu olrsun :D

• 3ay

Hayatla alakasi yok aslinda guc yok bende cabuk yoruluyorum :)

• 3ay

Spor yaptıkca dayanıklılığın artar :)

• Yaparım... güne yürüyüş veya koşuyla başlarım akşam ise paten antrenmanına giderim akşam dört saatlik antrenmanın ilk iki saati ağırlık, kondisyon ya da teknik çalışma oluyor geri kalan iki saati ise paten çalışması oluyor.
    ...
    Bana neden koşuyorsun diye sorunlara sen neden koşmuyorsun diyorum

0|1
    0|0
  • Seviyorum ruhuma iyi geliyor eskiden fizik içindi ama artık hobilerimden birisi

0|1
    0|0
  • Hergün egzersiz, yoga.

0|1
    0|0
  • Spor yapmıyorum çünkü işime gelmiyor

0|1
    0|0
  • Yok yapmıyorum

0|1
    0|0
  • Hayır dans ediyorum. 💃

0|1
    0|0
  • Yapmıyorum çünkü tembelim

0|1
    0|0
  • Bazen eriniyorum açıkçası. 😰

0|1
    0|0
    • 3ay

O banada oluyor ya öyle 1 gün o, 1 gün bu dediğime bakma bazen 3-4 gün atladığım oluyor :D

• Haftanın 3 günü yapıyorum

0|1
    0|0
  • elimden geldiğince yapıyorum

0|1
    0|0
  • Yapıyorum. Haftada 4 kez.

0|1
    0|0
  • Fitness

0|1
    0|0
  • Ben yapmıyorum çünkü panik atak hastasıyım biraz koşunca nefesim kesiliyor kansızım bir de bel fıtığım var.
    Yani hastalıklar bol bende.

0|1
    0|0
    • 3ay

Çoook geçmiş olsuuun :/

• 3ay

İlacın ismini bilmiyorum reçete annemde.
      Neyse ben bir doktora gideyim en azından Üniversitesi açılmadan tedaviye başlayayım.
      Tekrar teşekkür ederim çok soru sordum başınızı ağrıttıysam özür dilerim iyi günler esen kalın.☺☺☺

• 3ay

Estağfurullah sorun yok :)
      İyi günler :)

• Yapmiyom useniyom ben bea

0|1
    0|0
  • Evet, geçen yürüdüm

0|1
    0|0
  • haftada 3

0|1
    0|0
  • yapmıyorum ihtiyacım yok

0|1
    0|0
  • Evet her gun fitness

0|1
    0|0
  • Fitnes ve boks yapıyorum haftanın 3 günü kickboks 3 günüde fitnes. Sadece bir gün dinleniyorum. Ama olsun. :)

0|1
    0|0
    • 3ay

KickBoks candır :) Kısa süre olsa da yapmıştım ^^

• Evet. Hergun.

0|1
    0|0
  • Yapmıyorum fiziğim güzel 😏

0|1
    0|0
  • Yapmıyorum

0|1
    0|0
  • 2 çocuğum yeterince spor yaptırıyor şahseb harici yapmıyorum bir de okul zamanı çocuk getir götürümüz var o sayılır mı ☺

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    70

Erkekler Ne Diyor 46

• düzenli yapıyorum eskiden kalmak bende eskiden boksördüm bu yüzden sabahın 5 ınde koşmaya başlıyorduk o kaldı sabahları 1 saatten fazla koşuyorum bazense köpekler kovalıyor :D eve gelip dış aldıktan sonra protein dolu kahvaltımı hazırlarım sonra arkadaşımın salonuna gıder kum torbasında pençkbolda çalışıyorum bırazda kaslarım çalışsın dıye yüzerim yüzme işini akşam yapıyorum =) makina gıbıyım :D

0|1
    0|0
  • Bazen yaparım

0|1
    0|0
  • Şanssızım diyebilirim sana 13 Yaşında Futbol Seçmelerine Gittim Defans için maçın ilk dakikası sakatladım sonra basket oynamaya karar verdim Seçmelere katılmaya hak kazandım Seçilemedim sonra Dahada Yapmıyorum diye söylendim durdum 18 yaşıma giricem eğer Basketbol gibi bir durum olursa bildiğin varsa yoruma söylede bilelim çok iyi 3 lük atarım 😄

0|1
    0|0
  • Kanka ben çenemi güçlendirmeye çalışıyorum bu aralar her bulduğum yemeği çiğneyerek :D

0|1
    0|0
  • 10 yıldır yapıyorum

0|1
    0|0
  • bir ara yaptım adonisler olunca bıraktım çünkü istediğimi almıştım çoktan :)

0|1
    0|0
  • Böyle salak sorulara niye beni davet ediyorsun?

0|0
    0|1
    • 3ay

Uygun görmüşüm demek kardeşim. Bir daha etmemek için yolumu buldum :)

• sabah kalkınca açma germe hareketleri yapıyorum sadece

0|1
    0|0
  • arada yürürüm sigara almaya felan

0|1
    0|0
  • Evet fitness kanks

0|1
    0|0
  • Bu aralar bıraktım sadece yüzüyorum

0|1
    0|0
  • 100kilo hasta +30 kilo sedye itiyorum sonra hastayı merdivenlerden sandalye sedye ile indirmek var falan bol bol kas çalışıyorum 😂

0|1
    0|0
  • Ağırlık antrenmanı yapıyorum 5 gün bulking beslenme ve antrenman programlarını uyguluyorum 31 yaşıma gireceğim şöyle baklavalalı bir vücut ile 31 im ama hala taşım demek istiyorum 😊

0|1
    0|0
  • dostum yazları kollara ve gögüslere yeterince kan ve oksijen gönderıp şişip göstercek kadar yapıyorum

0|1
    0|0
  • koşu bisiklet falan 😴

0|1
    0|0
  • yapmıyorum

0|1
    0|0
  • Haftanın en az 4 en çok 5 günü günde bir buçuk saat fitness + vücut geliştirme, bu 4 veya 5 günün 2 sinde de 15 dakika cardio.

0|1
    0|0
  • 4x haftada fitness

0|1
    0|0
  • Yaparım

0|1
    0|0
  • Hayır : keyfimden

0|1
    0|0
  • Yapıyorum...

0|1
    0|0
  • Fitness, vakit buldukça kick box.

0|1
    0|0
  • haftada 4 gün crossfit

0|1
    0|0
  • yapıyordum 3 ay önce bıraktım

0|1
    0|0
  • Evet Taekwondo yakin dövüş kişın boxa baslamayi dusunuyorum... vb.

0|1
    0|0
  • Eskiden çok iyiydim ama şimdi hayat vurdu :)

0|1
    0|0
  • haftada 2 kere 😁

0|1
    0|0
  • bende yapıyorum pılates fıtnes ayrıca ulusrararası sertfıkam var spor ıyıdır senın ıcın :) devam

0|1
    0|0
  • Haftada 3-4 gun fitness 2 gun kosu yapiyorum

0|1
    0|0
  • Bisiklet, bilardo, yüzme.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    16
Yükleniyor...