Cim Bom bombayı patlattı, gelsin gelsin paracıklar, paracıklar paracıklar... Görüşleriniz neler?

Dev sponsor anlaşmasıyla kasasına 52 Milyon TL indirecek :D paracıklar, paracıklar gelsin gelsin paracıklar

haber

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Nede olsa vergi borçlarınıza af çıktı hadi gene iyisiniz 😂

0|2
    0|1
  • Eeeee

0|1
    0|0
    • 3ay

paracıklar paracıklar gelsin gelsin paracıklar :D

• 3ay

Salakmisin kardesim 😂

• 3ay

niye :D

Erkekler Ne Diyor 8

• İyi bir anlaşma oldu açıkcası Dumankaya ile çeşitli nedenlerle feshedildi sanıyorum neyseki ondanda peşin almışlar zaten parayı iyi oldu güzel oldu :)

0|1
    0|0
    • 3ay

iyi anlaşma tabi, kasaya sıcak para girerecek :D paracıklar paracıklar gelsin gelsin paracıklar

• 3 yıllık para o

0|2
    0|0
    • 3ay

sende hiç beğenmiyorsun arkadış üzdün bizi :( paracıklar paracıklar gelsin gelisin paracıklar :D

• Geçmişteki anlaşmalara nazaran daha düşük bir rakam olsada şu andaki Turkiyenin bulunduğu konum itibariyle iyi bir rakam

0|1
    0|0
    • 3ay

o eski rakamlar yok tabi kimsede yok ona rağmen güzel bir anlaşma kasaya para girecek fena mı

• Bunun dev bir sponsor anlaşması olduğunu düşünmüyorum, kusura bakma ama bir Galatasaraylı olarak chevrolet'in MANU'ya ödediği ücreti görünce bu tarz anlaşmaları hikaye görüyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

kaç ödemiş

• 3ay

Galatasaray-Fenerbahçe-Beşiktaş gibi kulüplerimizin yıllık 10-15 milyon $'dan az gelir getirecek göğüs reklamı alması bana enteresan geliyor, dumankaya sponsorluğu zaten başlı başına fiyaskoydu, adamlar gayrimenkul veriyordu para yerine :D

• 3ay

öyle deme gayrimenkul en çok kazandıran şey bu devirde :D

• 3 yıl için iyi bir para hatta avrupaya gidememize rağmen bu parayı almak güzel.

0|2
    0|0
    • 3ay

öyle evt sıcak para iyidir

• 3 yıllık para euro gibi seviniyorsun 15 bin euro falan 3 oyuncunun yıllık parasını öder anca

0|1
    0|0
    • 3ay

açıklamada TL yazdım görmedin mi dikkat lütfen :( kıskanıyorsun sanki arkadaşım olma böyle

• 3ay

Euro gibi seviniyorsun dedim gibi ne demek bir araştır 15 milyon euro 3 oyuncunun bir yıllık masrafı 3 yıllık sponsorluktan alıyorsunuz neyini kıskanıyım

• 3ay

tamam kıskanmıyorsun :D

• Kiminle anlaştı

0|0
    0|0
    • 3ay

haber linkini attım orda arkadaşım bak ordan

• O zaman ibrahimovic işi halledilmeli gelsin artık parada var

0|1
    0|0
    • 3ay

sözleşmeyi yeni imzaladı ibra Mancesterle, paracıklar paracıklar gelsin gelisin paracıklar :D

• 3ay

Dursun başkan parayı sever :)

• 3ay

iyi oldu dumankayadan sonra, sonuçta inşaat firması zengin gösterir :D

Yükleniyor...