Galatasaray yeni bir provakasyona mı hazırlanıyor?

galatasaray futbol takımı pazar günü oynayacağı maça şu pankartla çıkacakmış... 2010-2011 sezonu şampiyonu trabzonspor arenaya hoş geldin...

bu şu anlama mı geliyor galatasaray camiası şike yaparak şampiyon olan fenerin şampiyonluğunu tanımıyorum mu demek istiyor yani ozaman fener 17 kez şampiyon ts 9 kez

eğer bu olay gerçekleşirse kıyametler kopar mı?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• zaten 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor'dur . bu haberi bende okudum eğer bu pankart açılırsa çok yerinde olur. zaten yer yerinden oynamış ırkçılık bunlarda şike bunlarda.

3|4
    0|2
  • Fenerbahçenin Şampiyonluk sayısı 18 değil 17 o sezonki Şampiyonluklarını kendilerinden başka kimse kabul etmiyor

0|2
    0|2
  • ortalık karıştırılıp 1 kişi daha mı ölecek.tamam o sezon trabzon haklıydı ama şuan yanlış zaman

0|1
    0|1
  • Galatasarayın böyle bir pankartla maça çıkacağı soruyu soran gizli üyenin hayal gücüdür. Provakatif paylaşımdır, bir kulube ve taraftara yönelik şikeci yakıştırması yapılmakta seçilen en iyi cevaptanda anlaşıldığı üzere, kanun ve hükümlerle hakkı kanıtlanmış bir kazanıma gölge düşürülmek istenmektedir.

0|0
    0|0
  • Gizli özellikle sen bunu nerden duydun bilmiyorum, böyle bir şeyin olacağını sanmak ve buna inanıp yorum yapmak bildiğin saflıktır. Ortam yeterince gerginken ve başkanlar ortamı yumuşatmaya çalışırken bu dediğin olabilir mi? Kaldı ki yapılacak olsa şimdiye kadar 50 defa yapılırdı.

0|1
    0|0
  • link sen 17 maçta 16 galibiyet al bunların içinde trabzonsporu yen beşiktaşı yen standart olsada galatasarayı yen sonra çıkıp utanmadan şike yaptınız desinler. bende derimki o zaman satmasaydınız almazdık:D

0|2
    1|1
  • Yapamazlar ki öyle birşey

0|1
    0|1
  • Sonra buraklar neden ölüyor işte bu yüzden ölüyor tahrik ederseniz milleti böyle olur sanane 2011 yılının şampiyonluğundan sen oldunmu oldun ona bak hala neyin derdindesinde uğraşıyorsun bu pankartı açanların 19 şampiyonluğuda alının teriyle sanki

0|2
    1|5
  • Galatasaraylıların %99u Trabzon'u şampiyon olarak görür zaten Türkiye'de sadece Fenerbahçe kendini o sene şampiyon sanıyor...

0|1
    0|0
  • habere inanmıyorum ama keşke öyle bişe yapsalar resmi kanıtlara göre şike yaptı e şike ile alındığı için 2. şampiyon oluyor oda Trabzonspordur doğru söylüyor diye kimsenin tahrik olmaya hakkı yok

0|3
    0|1
  • futboldan iğrendim artık

0|0
    0|3
  • Bunun kesin olduğunu dile getiren kaynağın var mı ?

0|0
    1|1
    • var hurriyet haber mi bir gazatede sabah gördüm spor kanallarında

• Gerçeklik payı yok

• galatasarayın işi amacı provakasyon yapmaktır zaten ..

0|4
    2|4
  • arkadaşım sağdan soldan okuyup gelme be şuraya prof bir spor kulübü öyle birşey yaparmı saçmalamayın ya

1|0
    1|2
  • it ürür kervan yürür atasözü akla gelir tekrardan

0|1
    0|0
  • Trabzonu da yenmiştik. Nasıl şike lan bu.

Eğer biz şike yaptıysak, tüm takımlar şike yapmıştır. Çünkü o sezon yenmediğimiz takım kalmadı. Her takımı en az bir kere yendik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Nan öyle bir pankartla çıksak nolur Fenerin Şampiyonluğunu elinden mi alıcaklar sanki..

Çıkarsak da isabet olur.. Çünkü o sezonun gerçek Şampiyonu Trabzonspor'dur..

2|4
    1|3
  • taraftarın yaptığı işten oyuncalara bileti kesen zihniyetin ben... Allah çok şükür !

0|2
    4|2
  • malum ilanı olacak desene..

0|0
    0|0
  • Zaten 2010-11 şampiyonu TS.

0|0
    0|0
  • ortam gergin zaten olucağını sanmam yalan haberdir.

0|0
    0|0
  • koyu galatasaraylıyım ama artık bıktım fb gs catısmasından sampıyon olduk gerek yok pankarta felan yanı ıyı olan hakeden kazandı . daha ne pankartı acılıcakkı zaten yalan haberdır

0|0
    0|0
    • yapılsın febe tüm türkiyeyi enayi yerine koydu resmen

Yükleniyor...