Hayatın sanata öykünmesi söz konusu olabilir mi?

Sanat sanat içindir, sanat toplum içindir tartışmalarını bir kenara bırakıp, Hayata öykünen sanat ve Sanata öykünen hayat akımını ele alalım. Yüzyıllardır sanat hayattan beslendi durdu. Ama peki hayatın sanattan beslenmesi mümkün müdür?Örneğin; Suç ve cezanın hayatın bir yerinde gerçekleşmesi veya gerçekleştirilmesi mümkün müdür? Yani hayatın sanata öykünmesi söz konusu olabilir mi? Örneklerle açıklar mısınız?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• İkisi de birbirinden etkilenir.. Romanlardaki gibi aşk isteyenlerde vardır, hayat yaşayanlarda vardır..

0|2
    0|0
  • Yemin ederim ki dil ve anlatım dersi , hocamız osman bulat , sınava çalışıp girişlerim ,stressim hepsi bir film şeridi gibi önümden geçti..Şimdi yüz yüze konuşuyo olsak kesin kekelerdim bu nası bir soru :// Sanat hayatın içinden çıkıyorsa hayatta sanat her zaman var olmuş demektir..Ya da ben uykumu tam alamadım onun huysuzlugu bu ://

0|0
    0|0
    • Doğru ,Uykunu alamamışsın, birbirinin içinden çıkıyor anlamında değil, hayat sanatı besler, peki sanat hayatı besler mi? Bu arada Osman hoca'ya selamlar...:))

• O kadar çok sevdin yani :)) Bilseydim kargoyla sana yollardım kanlı masalları :)) Ben de hala kuzu kuzu duruyo kitap :)) Ben Günahkar kitabına bayılmıştım tıp hakkında da detaylı bilgi veriyo çünkü..Agathayı da severim ama kanlı masallar o kadar etki yapmadı bende..Zevk meselesi tabi..

• Bakacağız artık...diğer kitaplara da...Ama çok yavaş ilerliyor kitapları bu adamın. Ben külliyat okurum. Yani bir yazar secer tüm kitaplarını bitirene kadar o kişiyı okurum. Bu adamın kitapları yavaş ilerliyor. Çok fazla bilgi var. :( normalde hafta da bir kitap - ortalama günde 70 sf. okurum ama bu adam da o kadar okuyamıyorum...:(

• Mümkün

ikisinined oyuncusu, kurucu aynı.. İNSAN

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...